خبرخور

۸ داور ایرانی و خارجی چهارمین جشنواره «موج» را ارزیابی می‌کنند

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از ستاد خبری چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش، دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش اعلام کرد: با مشخص شدن آثار حایز شرایط رقابت در دو بخش «ملی» و «بین‌الملل» چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کیش، داوری این آثار آغاز شده است.

ابراهیم حصاری افزود: در این دوره از جشنواره در بخش «ملی» ۵ داور و در بخش «بین‌الملل» ۳ داور؛ یک ایرانی و دو خارجی برترین آثار جشنواره را انتخاب می‌کنند.

به گفته وی، در حال حاضران داوران مشغول تماشای آثار و داوری هستند و پیش‌بینی می‌شود تا دهه دوم بهمن کار آنها ادامه داشته باشد.

دبیر جشنواره فیلم «موج» درباره شکل برگزاری جشنواره نیز توضیح داد: با توجه به شرایط کرونایی حاکم، تصمیم ستاد برگزاری جشنواره تاکنون بر این است که جشنواره‌ای ترکیبی از آنلاین و فیزیکی داشته باشد و آثار برتر ضمن نمایش فیزیکی در جزیره کیش، به شکل آنلاین نیز در یکی از پلتفرم‌ها به نمایش درآید. البته اجازه و رضایت صاحبان آثار در نوع نمایش فیلم‌ها تاثیرگذار است.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش به دبیری ابراهیم حصاری از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ فوریه ۲۰۲۱ مصادف با ۲۸ بهمن لغایت ۱ اسفند در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا