خبرخور

۲۴ بهمن، آزمون استخدامی وزارت بهداشت

۲۴ بهمن، آزمون استخدامی وزارت بهداشتبه گزارش خبرنگار حوزه سلامت گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وبدا، آقای سید کامل تقوی نژاد اظهار داشت: برای تصدی ۳۸ هزار و ۹۵۳ پست در آزمون بهمن، ۲۱۹ هزار نفر ثبت نام کرده اند به عبارت دیگر از هر ۵ نفر ثبت نام کننده، یک نفر استخدام می‌شود. در مشاغل درمانی که قرار است ۱۹ هزار و ۲۳۹ نفر استخدام شوند، ۷۸ هزار نفر و ۵۰۰ ثبت نام کرده اند.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در بخش فوریت‌های پزشکی ۵ هزار و ۲۰۰ نفر استخدام می‌شوند که در این بخش، حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کرده اند. برای مشاغل بهداشتی که قرار است ۱۱ هزار و ۶۵۶ نفر بکارگیری شوند، ۸۴ هزار نفر شرکت کرده اند.
آقای تقوی نژاد افزود: ۲۰۰ نفر در سازمان انتقال خون استخدام می‌شوند که در این بخش یک هزار و ۲۰۰ نفر ثبت نام کرده اند. همچنین برای مشاغل عمومی که دو هزار و ۹۷۸ نفر استخدام می‌شوند، نزدیک به ۴۶ هزار نفر نام نویسی کرده اند.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت ادامه داد: با مسئولان سازمان سنجش تفاهم کرده ایم که نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون، اعلام شود و پس از آن مراحل اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و در اولین ماه‌های سال آینده، حدود ۴۰ هزار نیروی تازه نفس در حوزه سلامت مشغول بکار می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا