آن قدیم‌ترهادست‌نوشتهعمومیموضوعاتوبلاگ

یه سلام دیگه

سلام

می‌دونید که برای ویرایش یه متن و جلوه‌دادن به اون، می‌تونیم از ابزارها و روش‌های زیادی استفاده کنیم، که یکی از اونا استفاده‌کردن از فونت‌های متنوع در نوشته است.

من خودم تو نوشته‌هام از فونت‌های متفاوتی استفاده می‌کنم ولی از اون جهت که امکان داره کاربران وبلاگ، اون فونت خاص رو نداشته باشن، وبلاگ رو با همون فونت‌های از قبل تعریف شده می‌بینن که این از جلوه‌ی کار من و البته باقی بچه‌های گروه کم می‌کنه.

با خودم گفتم برای حل این مشکل پیشنهاد بدم اگه کسی فونت‌هایی رو که ما ازش استفاده می‌کنیم را نداره و می‌خواد وبلاگ رو به همون صورت واقعی خودش ببینه یه زحمتی بکشه: بی‌زحمت آدرس میل‌تون رو تو قسمت نظرات بذارین تا اون فونت‌هایی که ما از اون‌ها برا ویرایش استفاده می‌کنیم براتون بفرستیم تا بعد از نصب اون فونت‌ها، وبلاگ رو به همون صورتی ببینین که ما چیدیمش، چون هر فونتی که شما تو سیستم‌تون نداشته باشین، ولی ما از اون استفاده کرده باشیم -از اونجایی که سیستم شما، فونت ما رو نمی‌شناسه- به طور خودکار فونت دیفالت رو جایگزینش می‌کنه.

به هر حال این یه پیشنهاد بود برای بهتر دیدن وبلاگ. اگه دوست داشتین ایمیل‌تون رو تو قسمت نظرات همین مطلب بذارین. ضمنا اگه چیزی به نظرتون می‌رسه که می‌تونه کار ما رو قوی‌تر کنه، حتما بگین که خوشحال می‌شیم بسی فراوان، و حتما از نظرات‌تون استفاده می‌کنیم.

(((نکته: تنها مطلب ادامه‌داری رو که من روی وبلاگ قرار می‌دم و قسمت‌های مختلفش به هم مربوطه بخش امیر المومنین اسوه‌ی وحدته؛ پس برای دریافت بهتر مطالب از اول مطالعش کنید؛ و قسمتی رو از قلم نندازین)))

تا “”بعدا””

یاعلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا