به بهانه‌ی شعرعلی‌گویانگزارش همایش‌ها
موضوعات داغ

گزارش دومین همایش بزرگ شعر علی گویان + صوت و عکس

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل پرورگار موفق شدیم، دومین همایش بزرگ شعر «علی‌گویان» را به مناسبت عید امامت و ولایت عید سعید غدیر خم، با حضور جمع زیادی از دوستان و علاقه‌مندان به حضرت امیر علیه‌السلام برگزار کنیم.

این جلسه از سه بخش تشکیل شده بود: اول: سخنرانی جناب حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی، دوم: شعرخوانی میهمانان ویژه و شاعران عضو گروه ادبی تک‌مضراب، بخش سوم و آخر: سخنرانی و شعرخوانی جناب آقای هادی جانفدا؛ که آنچه در ادامه خواهید دید گزارش صوتی و تصویری این جلسه می‌باشد.

لازم است از حضور عزیزانی که از سر محبت و عشق و علاقه به حضرت امیر علیه‌السلام در این جلسه شرکت داشتند و برای ما در حکم میهمان‌های ویژه بودند: حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی، آقای امید صباغ‌نو، آقای قاسم صرافان، آقای هادی جانفدا، خانم سودابه مهیجی، تشکر و قدردانی نمود.

همچنین از شاعران و اعضاء عزیز و محترم گروه ادبی تک‌مضراب هم باید صمیمانه تشکر کرد، که این بزم -بدون تعارف- به همت حضور آن‌ها سر و سامان گرفته است.

و همینطور تشکر می‌کنیم از تمام دوستانی که به برگزاری این همایش کمک نمودند: جناب آقای عباس نمدچی -شهردار محترم ناحیه ۴ منطقه ۲- و همکاران‌شان، مسئولان محترم تالار محراب، دوستان تک‌مضرابی که زحمات حاشیه‌ای و پررنگ‌تر از متن همایش، بردوش آنها بود و خلاصه همه و همه.

امیدورایم توفیق داشته و باز هم در خدمت دوستانمان باشیم.

ضمنا اگر علاقه‌مند به دریافت اطلاعات جلسات بعدی گروه ادبی تک‌مضراب می‌باشید، عدد ۱۱ را به سامانه‌ی پیامکی ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰ (۱۴ رقم) ارسال نمایید.

یاعلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا