دین و مذهبزکات العلم نشره

کربلا؛ خط‌کشی بین حق و باطل (۱)

خون سرخ سیدالشهداء سلام‌الله‌علیه در روز عاشورا، خط‌کشیِ روشن و واضحی بود بین حق و باطل که این خط تا قیام قیامت همان‌طور پررنگ و نمایان ادامه خواهد داشت. در روز عاشورا به عالمیان به روشنی نشان داده شد که انسان‌ها خواه ناخواه در دو جبهه تقسیم می‌شوند، یا در جبهه‌ی امام حسین سلام‌الله‌علیه‌‌اند و یا در جبهه‌ی مقابل او! و دیگر جبهه‌ی سومی در کار نیست. یا با حسین و حسینیان هستی یا با یزید و یزیدیان!!

این خط سرخ عاشوراست که تا قیامت ادامه دارد. امروز امامِ جبهه‌ی حق، حضرت مهدی است که جان‌های عالم به فدای قدوم او باد؛ و جبهه‌ی باطل هم جبهه‌ی مستکبرین عالم علی‌الخصوص آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها هستند که در آن شکی نیست. دوست من! خوب بنگر که تو امروز در کدام سو هستی؟! آیا در جبهه‌ی امام منتقم هستی و یا در جبهه‌ی دشمنان او؟! آیا روشِ فکر، عمل و زندگی تو، مطابق با جبهه‌ی حق است یا باطل؟! دوست من! با این نگاه، دوستان و دشمنان خودت را هم می‌توانی به خوبی شناسایی کنی و آنگاه آن‌طور که شایسته است با آنها تعامل و برخورد خواهی کرد.

آنگاه دیگر به خطا تیر خشم خود را به سمت دوستانت نخواهی فرستاد! البته خوب مراقب باش که دستِ تحریف، جبهه‌ی حق و باطل را برایت تغییر ندهد! خوب مراقب باش.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا