خبرخور

کتابدار در «کتاب‌باز»ِ ۲۴ آبان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برنامه‌ تلویزیونی کتاب‌باز، امشب ۲۴ آبان در روزی که به کتاب، کتابخوانی و کتابداری منسوب است، میزبان ابراهیم افشار خواهد بود.
سروش صحت امشب در استودیوی کتاب‌باز با این کتابدار و استادِ دانشگاه، درباره‌ علمِ کتابداری گفت‌وگو خواهد کرد. در این گفت‌وگو ابراهیم افشار به اهمیت طبقه‌بندی و چیدمانِ کتاب در کتابخانه می‌پردازد.
همچنین در بخش دوم برنامه‌ تلویزیونی کتاب‌باز دکتر رشید کاکاوند در ادامه‌ مبحثِ برنامه‌های پیشین، به دفترِ «آخر شاهنامه» نوشته‌ مهدی اخوان‌ثالث و قطعه شعر میراث می‌پردازد.
گفتنی است این برنامه‌ تلویزیونی مدتی است با تیتراژ پایانی جدیدی روی آنتن می‌رود. علیرضا پوراستاد خواننده‌ این تیتراژ ، حسین غیاثی شاعر و سعید رضایی آهنگسازِ موسیقی پایانیِ «کتاب‌باز» است.
برنامه‌ تلویزیونی کتاب‌باز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان، هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ در شبکه‌ی نسیم پخش و روز بعد در ساعات ۱ ، ۸ و ۱۴ بازپخش می‌شود.

اولین قسمت برنامه‌ تلویزیونی «کتاب‌باز»، ۱۱ اردیبهشتِ سال ۹۵ در شبکه‌ نسیم به روی آنتن رفته و تا امروز در پنج فصل تولید شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا