خبرخور

کتابخانه ملی: جریمه دیرکرد به کتاب‌های امانتی اعمال نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افزود: با توجه به تعطیلی تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران و براساس ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه‌های دولتی و توقف خدمات تالارهای کتابخانه ملی ایران از تاریخ یکم آذرماه به مدت دو هفته؛ جریمه دیرکرد بر کتاب‌های امانتی که در اختیار اعضای کتابخانه ملی ایران است، اعمال نمی‌شود.

شهرابی ادامه داد: پیش از این اعضایی که کتاب‌های کتابخانه ملی را امانت گرفته بودند می‌توانستند تا دو دفعه نسبت به تمدید امانت کتاب از طریق ایمیل به آدرس public.1317@gmail.com اقدام کنند اما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی این محدودیت برداشته شده است.

مدیرکل اطلاع‌رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افزود: بر همین اساس اعضای کتابخانه ملی ایران که از تالار عمومی کتابخانه ملی ایران، کتاب به امانت داشتند، می‌توانند منابع در اختیار خود را در دفعات تمدید کنند.

وی یادآور شد: خدمات الکترونیکی کتابخانه ملی از جمله کتابخانه دیجیتال، مرجع مجازی و ارائه محتوای دیجیتال مورد درخواست کاربران، مانند گذشته برقرار است.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا