خبرخور

چهار انیمیشن جدید سازمان اوج در راه تلویزیون

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، انیمشن‌های «آرمن»، چهار انیمیشن جدید سازمان اوج در راه تلویزیون«قصه‌های عمو رحمان»، «کارتونی‌ها» از تولیدات مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صدا و سیما از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود.

«شهر موشکی» نیز از تولیدات این دو مجموعه درحال پخش از شبکه پویا است که با استقبال خوب از سوی کودکان روبرو شده است.

«آرمن» به کارگردانی محمدرضا حسایی و حسین صفارزادگان و تهیه‌کنندگی محمد مهدی مشکوری اولین انیمیشن ابرقهرمانی در ایران است که توان رقابت با انیمیشن های خارجی را دارد. «کارتونی‌ها» به کارگردانی حسین صفارزادگان و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی مشهدی به آموزش تفکر اقتصادی در میان کودکان می‌پردازد.

«قصه‌های عمو رحمان» به کارگردانی میکاییل براتی و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی‌پروانه که از تکنیک سه‌بعدی بهره می‌برد دیگر انیمیشن از تولیدات اوج است که زندگی امام حسن (ع) و امام حسین (ع) در کودکی را روایت می‌کند.

«شهر موشکی» به کارگردانی رسول آذرگون و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی‌پروانه نیز که از شبکه پویا در حال پخش است، جزو انیمیشن‌های پرمخاطب شبکه پویاست به گفتمان مقاومت در میان کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

سه انمیشن سریالی «آرمن»، «کارتونی ها» و «قصه های عمورحمان» با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مدیران سیما به زودی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا