دست‌نوشتهعمومیعمومیموضوعاتوبلاگ

چندتا اگر… – با حوصله بخوانید لطفا :)

سلام

چندتا اگر…

اگر دوست دارید در کیمیا قلم بزنید صفحه‌ی «چرا نتوانیم یک کار گروهی انجام دهیم؟» را ببینید! ما می‌توانیم کار گروهی کنیم؛ به جان خودم قسم! کاش می‌شد بنده آرزوی کار گروهی انجام‌دادن را به گور نبرم! البته از انصاف اگر نگذریم تک‌مضراب یک کار گروهی خوب بود، حیف که اوضاع بنده به هم ریخت وگرنه تا حالا تک‌مضراب هنوز به راه بود. خدا را چه دیدی شاید روزی احوالات بنده بهتر شد و تک‌مضراب دوباره راه افتاد.

اگر می‌خواهید نمونه‌ای از کتاب‌های صوتی تولید شده را بشنوید، سوندکلودکیمیا را ببینید!

اگر هم می‌خواهید با بنده صحبت کنید، مثلا سوالی دارید یا هر چیز دیگر، علاوه بر اینکه می‌توانید ایمیل بزنید به kimia514@gmail.com، یا نظرتان را در پای مطلب دلخواه خود ثبت کنید، کافی است روی شکل مغز که پانوشت دارد Use it کلیک کنید، تا با هم مکالمه کنیم آنلاین؛ اگر برخط هم نبودم پیغام‌ بگذارید، حتما می‌بینم و در صورت لزوم جواب می‌دهم.

اگر بدتان نمی‌آید که روزی چند تک‌بیتی مزمزه کنید، می‌توانید تک‌مضراب را که روزی در فیس‌بوک با بیش از ۱۰۰۰۰ عضو فعال بود، در اینستاگرام، تلگرام، سروش و بله دنبال کنید! روزی چند بیت به جایی برنمی‌خورد، برای تلطیف روحیه مناسب است، آن هم در این شرایط امروزه‌ی دنیا. یا اگر دوست دارید تک‌بیتی‌هایی که انتخاب می‌کنید را با دیگران اشتراک‌گذاری کنید، می‌توانید در گروه –آرام و خلوت- ادبی تک‌مضراب در تلگرام عضو شوید! شرطش البته این است که نام، نام‌خانوادگی و شماره‌ی موبایل خود را برای بنده بفرستید، هر جا که دل‌تان خواست: ثبت نظر خصوصی همینجا، ایمیل، تلگرام بنده یا همین راه ارتباطی مغز گوشه‌ی سمت چپ پایین ِ کیمیا! کلا یادتان باشد این مغز دیگر برای بنده تبدیل به برند شده، هر کجا دیدید احتمال اینکه بنده آنجا باشم وجود دارد.

اگر برایتان جالب است که بدانید و ببینید در صفحه‌ی شخصی بنده در اینستاگرام چه خبر است، می‌توانید این لینک را ببینید! و اگر دوست دارید مطالب کیمیا را در تلگرام دنبال کنید و حال و حوصله‌ی دیدن وبلاگ و سایت را ندارید، این لینک شما را به تلگرام کیمیا می‌رساند.

اگر گاهی اوقات به ذهن‌تان می‌رسد که کاش کتاب صوتی فلان اثر علمی، فرهنگی، ادبی و دینی تولید شده بود تا هنگام رانندگی، یا پیاده‌روی، یا در تاکسی یا هر جای دیگر گوش می‌دادید، پیشنهادش بدهید. اگر هم‌دغدغه بودیم در صف تولید قرارش می‌دهم و به کتاب‌خانه‌ی صوتی کیمیا اضافه‌اش می‌کنم. جدیدا میل شدیدی پیدا کردم کتاب صوتی تولید کنم.

اگر می‌خواهید یک فایل صوتی را پیاده‌سازی کنید، یا اینکه می‌خواهید یک فایل PDF را به WORD تبدیل کنید، یا اینکه دست‌نوشته‌هایتان را اسکن کردید و می‌خواهید تایپ شود، یا می‌خواهید پایان‌نامه‌ی خود را به صورت تایپ‌شده داشته باشید و کلا کار تایپی دارید، می‌توانید روی کیمیا حساب کنید! البته این بخش کمی مفصل است و بعدا در موردش کامل خواهم نوشت، اما نقدا می‌توانید از یکی از راه‌های ارتباطی استفاده کنید و کارتان را سفارش دهید! ناگفته نماند به علت علاقه‌ی شخصی به حوزه‌ی علوم انسانی، ترجیح با کارهایی است که در این حوزه باشند. همانطور که گفتم این بخش کمی مفصل است و در مطلبی جداگانه درباره‌اش حرف می‌زنم.

اگر اهل خواندن شعر آیینی هستید، مداح هستید، واعظید، منبری هستید، مبادا حسینیه‌ی شعر را از دست بدهید! کوهی از اشعار آیینی از شعرای مطرح کشور در آن جمع است و اگر بگویم تقریبا هر روز آپدیت می‌شود، گزافه نگفته‌ام. در تلگرام کانالی داشت که بعد از فیلترشدن این نرم‌افزار ارتباطی، به سروش و ایتا نقل مکان کرد؛ ایضا در اینستاگرام صفحه‌ای دارد که می‌توانید به آن هم سر بزنید. همچنین اگر دوست دارید آنچه از روضه و مقتل نقل می‌کنید و می‌خوانید مستند باشد، می‌توانید عضو حسینیه‌ی مقتل شوید، این حسینیه نیز اول در تلگرام بود اما حالا در سروش، و در ایتا فعال است. مطالب این کانال را یک متخصص تاریخ اسلام بارگذاری می‌کند.

اگر از اتفاقاتی که در کیمیا می‌افتد -که به برخی از آن‌ها اشاره شد- خوش‌تان می‌آید و مفید به نظرتان می‌رسد، این اتفاقات را به دیگران هم اطلاع‌رسانی کنید. این می‌تواند سهم شما از یک کار دینی، فرهنگی، ادبی، و علمی باشد؛ و اگر دوست دارید در این کارها سهمی خاص و ویژه داشته باشید،  حتما «می‌خواهم کمک کنم» را بخوانید!

والسلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا