خبرخور

پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی به مناسبت هفته بسیجبه گزارش خبرنگار حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما؛ در پیام آقای علی‌اصغر مونسان به این مناسبت آمده است:
بیش از چهار دهه از تشکیل مردمی‌ترین نهاد انقلابی به فرمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) می‌گذرد و در این سال‌ها بسیج در همه عرصه‌ها اقتدار و پویایی خود را به زیباترین و مؤثرترین شکل به منصه ظهور رسانده است.
بسیج در دوران دفاع مقدس شجره طیبه‌ای راست‌قامت از ایثار و شهادت بود و بعد‌ها نیز در تمام برهه‌ها کارکرد دفاعی خود را به اثبات رساند. مجموعه‌ای منحصر به‌فرد در جهان که هر کجا و در هر زمانی توانسته است نقش‌آفرینی خود را به‌عنوان پیشتاز حرکت‌های اثرگذار دفاعی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و دینی به نحوی شایسته نشان دهد و امروز نیز در جبهه‌های سازندگی، جهاد و به‌ویژه صیانت از سلامت جامعه در دوران بیماری همه‌گیر کرونا، پرچمداری می‌کند.
پیشگامی در خدمت به محرومان و مستضعفان، اقتدار در برابر تهدیدها، بصیرت و هوشیاری در مقابل توطئه‌ها، از بدنه میلیونی بسیج، نهادی مخلص و متعهد و نمادی از جلوه‌های ایستادگی و توانمندی ساخته است که همچون سپری سترگ و مستحکم از کیان انقلاب اسلامی حفاظت می‌کند.
پنجم آذر، سال‌روز تشکیل روز بسیج مستضعفان و هفته گرامی‌داشت بسیج را به رهپویان مکتب متعالی بسیج تبریک و تهنیت می‌گویم و سربلندی تمام بسیجیان عزیز و افتخار آفرین را آرزومندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا