خبرخور

پر فروش‌ترین پردیس‌های سینمایی در جشنواره فیلم فجر

پر فروش‌ترین پردیس‌های سینمایی در جشنواره فیلم فجربه گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر تحریریه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، فهرست پرمخاطب‌ترین سینما‌های مردمی، در پیش فروش بلیت‌های آثار سی‌و‌نهمین دوره «جشنواره فیلم فجر» به این شرح است.
«پردیس سینمایی کوروش» با ۶ سالن، ۶ هزار و ۱۵۹ مخاطب و مبلغ فروش یک میلیارد و ۸۹۲ میلیون و ۸۹۸ هزار ریال، در صدر سینما‌های پرفروش در اولین روز جشنواره جای گرفته است.
«پردیس سینمایی آزادی» با ۶ سالن، ۵ هزار و ۲۵ مخاطب و مبلغ فروش یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون و ۲۳۴ هزار ریال دومین سینمای پرفروش و پرمخاطب اولین روز جشنواره شد.
«پردیس سینمایی ایران مال» با ۶ سالن، ۳ هزار و ۹۰۹ مخاطب و مبلغ فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون و ۹۹۶ هزار ریال، «پردیس سینمایی چارسو» با ۴ سالن، ۲ هزار و ۶۸۸ مخاطب و مبلغ فروش ۸۵۸ میلیون و ۲۶۷ هزار ریال و «سینما فرهنگ تهران» با دو سالن، ۲ هزار و ۴۱۲ مخاطب و مبلغ فروش ۷۴۲ میلیون و ۹۳۲ هزار ریال به ترتیب سومین، چهارمین و پنجمین سینما‌های پرفروش نخستین روز جشنواره بودند.
«سینما آفریقای تهران»، «پردیس سینمایی مگامال»، «سینما آستارای تهران»، «سینما ماندانای تهران» و «موزه سینما» از دیگر سینما‌های پرفروش و پر مخاطب نخستین روز جشنواره هستند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا