خبرخور

همراهی آستان امامزادگان پنج تن(ع) در اجرای مصوبات مرکز امور قرآنی اوقاف

به گزارش ایکنا؛ نشست تخصصی وقف با محوریت فعالیت قرآنی امامزادگان پنج تن(ع) لویزان با توجه به صبغه قرآنی و حضور استاد مرحوم علی اربابی، امروز، هفتم بهمن‌ماه با حضور کارشناس قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شمال شرق تهران و معاون فرهنگی ـ اجتماعی این اداره اوقاف در آستان مقدم امامزادگان پنج تن(ع) لویزان آستان برگزار شد.

بنابر گفته حجت‌الاسلام محمودرضا ذکاوت، مدیر اجرایی آستان مقدس امامزادگان پنج‌تن(ع) لویزان، «در این جلسه تأکید شد با توجه به مصوبات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، به ویژه در سال ۱۴۰۰، این آستان مقدس نسبت به اجرای برنامه‌های مصوب امور قرآنی به ویژه دوره‌های آموزش قرآن و اجرای طرح «سبیل الرشاد» اهتمام بیشتر داشته باشد».

همچنین طی این جلسه درباره پرداخت حق‌الزحمه داوران قرآن، قاریان و حافظان و مجریان مدعو به مراسم آستان مقدس، براساس نُرم مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، تأکید شد. دعوت و استفاده از قاریان ممتاز استان تهران به ویژه افرادی که در مرحله فینال و کشوری مسابقات قرآن سازمان اوقاف راه یافته‌اند و حائز رتبه شدند و اهتمام بیشتر به برگزاری کلاس‌های حفظ جزء سی‌ام قرآن در راستای جامعه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلون حافظ قرآن، از دیگر مواردی بود که طی این جلسه بر آن تأکید شد.

ارسالی//همراهی آستان امامزادگان پنج تن(ع) در اجرای مصوبات مرکز امور قرآنی اوقاف/ تکریم از 5 خانواده شهید محله لویزان

مراسم تکریم از مادران و همسران شهدای محله لویزان، عصر امروز و همزمان با شب شهادت حضرت ام‌البنین(ع)، از سوی بانوان خادم آستان مقدس امامزادگان پنج تن(ع) لویزان با همراهی خواهران پایگاه بسیج مسجد جامعه لویزان و تعدادی از حافظان کل مؤسسه جامعهالقرآن الکریم، انجام می‌گیرد.

براین اساس، این بانوان قرآنی پس از دیدار با خانواده پنج شهید محله لویزان چون مادران شهیدان عباس و حسین رضائیان، سعید اربابی، سعید فرشادی، شهید مرادی و شاهرضایی، با اهدای هدایایی از آنها تجلیل خواهند کرد.

 

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا