خبرخور

نهمین دوره نمایشگاه مجازی مدرسه انقلاب با حضور دانش آموزان

نهمین دوره نمایشگاه مجازی مدرسه انقلاب با حضور دانش آموزانبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اکثریت مدارس، نهمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب، به صورت مجازی از طرف اتحادیه انجمن‌های اسلامی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی به‌صورت شفاهی و مکتوب برگزار و برداشت دانش آموزان از انقلاب اسلامی را روایت می‌کند. امسال به دلیل استفاده دانش آموزان از فضای مجازی برای آموزش مدرسه انقلاب نیز در چهار محور در فضای مجازی به روایت می‌پردازد.

در نمایشگاه مدرسه انقلاب به چهار قالب برای ارائه محصول در بستر صوت (رادیو انقلاب)، صوت و تصویر، نرم افزار (اپلیکیشن) و مکتوب پرداخته می‌شو دو اولویت بارگذاری آثار در شبکه شاد است.

در این گزارش آمده است؛ تمامی دانش آموزان علاقه‌مند دوره متوسطه می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند و صاحبان آثار برگزیده، موفق به حضور در دوره آموزشی راهیان تمدن را در تابستان ۱۴۰۰ خواهند شد.

شایان‌ذکر است؛ نمایشگاه مدرسه انقلاب از ۱۲ تا ۳۰ بهمن برگزار می‌شود و دانش آموزان می‌توانند محصولات خود را در فضای مجازی و از طریق شبکه شاد انتشار دهند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی بخش‌های دیگر نمایشگاه را؛ رادیو مدرسه انقلاب، تماشاخانه مدرسه انقلاب، نشریه مدرسه انقلاب، کار ابزار مدرسه انقلاب، ایده و ابتکارات در روایت انقلاب برشمرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دکمه بازگشت به بالا