خبرخور

نامزدهای جشنواره «راویان حماسه» معرفی شدند

نامزدهای بخش‌های گوناگون جشنواره رادیویی «راویان حماسه» توسط هیات داورانی چون نادر برهانی‌مرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی به عنوان داوری بخش نهایی این رویداد معرفی شدند.

 نامزدهای این جشنواره در بخش‌های روایتگری و نمایش‌های رادیویی به شرح زیر اعلام شدند:

بخش روایتگری

۱- حسین خدادی برای روایت «نورالدین پسر ایران» البرز

۲- رویا فلاحی برای روایت «شرح بی‌نهایت» تهران

۳- الناز عزیزی برای روایت «چشم‌های منتظر» اردبیل

۴- نگین خامسی برای روایت «نامه‌ای برای علی» تهران

۵- کامران خدابنده برای روایت «بخش‌هایی از کتاب دا» قزوین

بخش نمایش‌های رادیویی

بازیگری زن:

۱- خدیجه بابادی برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

۲- مانلی حسین‌پور برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۳- محدثه سعیدیان برای نمایش «گندم» فارس

۴- معصومه نورزاد برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۵- مینا شجاع برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۶- نازنین مهیمنی برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

بازیگری مرد:

۱- ا حمد لشینی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۲- بهرام سروری‌نژاد برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۳- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۴- شهرام مسعودی برای نمایش «فیش آباد» تهران

۵- مجتبی طباطبایی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۶- ناصر آل خمیس برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

نویسنده:

۱- آرش عباسی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۲- باقر سروش برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۳- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۴- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۵- گوان‌مهر اسماعیل‌پور برای نمایش «چشمه عاشقان» تهران

۶- مسعود آگشته برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

کارگردان:

۱- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۲- داریوش شهبازی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۳- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۴- شیرین سپهراد برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

تهیه‌کننده:

۱- انسیه سمیع‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۲- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۳- سام اسحاقی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۴- فرشاد آذرنیا برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

نمایش برگزیده:

۱- باد که می‌نویسد به کارگردانی داریوش شهبازی تهران

۲- سمفونی پلاک به کارگردانی پیمان قریب‌پناه تهران

۳- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی شیرین سپهراد تهران

۴- فیش‌آباد به کارگردانی سیروس همتی تهران

۵- گرمازده به کارگردانی فیروزه بنی‌طالبی چهارمحال و بختیاری

افکتور:

۱- علیرضا حاجی‌پور برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان

۲- عمار صدری‌نژاد برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

۳- فاطمه ربیعی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

۴- محمدرضا قبادی‌فر برای نمایش «فیش‌آباد» تهران

۵- نرگس موسی‌پور برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

صدابردار:

۱- رضا حیدری برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری

۲- رضا محتشمی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران

۳- فرزاد شریفی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران

۴- فرید قهرمان‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران

۵- مصطفی شفیعی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری

جشنواره رادیویی راویان حماسه به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا