خبرخور

مهم‌ترین نماد مکتب حاج قاسم، مردم‌مداری است

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی رادیو مقاومت، سیدیعقوب حسینی، معاون سیاسی و عقیدتی سازمان بسیج مستضعفان در برنامه «سلام سردار» اظهار کرد: مکتب سردار سلیمانی یک سری باورها را در میدان عمل عینی کرد و باورها را به یقین تبدیل کرد. اگر سردار سلیمانی نبود، جوانان ما امروز باور نمی‌کردند که اگر آیاتی که در قرآن کریم به آن اشاره شده است، باورکردنی و عملیاتی است.

وی افزود: در سازمان بسیج باید به این موضوع پرداخت که در مجموعه بسیج قرار است افسران جنگ نرم پرورش یابند که مقام معظم رهبری بسیار بر آن تأکید کرده‌اند؛ به مکتب سردار سلیمانی نباید به عنوان یک برش بدون پشتوانه نگاه کرد.

حسینی بیان کرد: عقیدتی در کنار معاونت تربیتی به بحث تربیت و پرورش و آموزش دین به بسیجیان است که سعی داریم با روش‌ها و شیوه‌های مختلف حضوری، مجازی و دوره آموزشی سعی در پرورش این افکار در بین جوانان را گسترش دهیم.

معاون سیاسی و عقیدتی سازمان بسیج مستضعفان عنوان کرد: جبهه مقاومت یعنی استقامت که خداوند در مواردی می‌فرماید استقامت کن، ملائکه به کمک تو می‌آیند و شاید پیش از این عملی شدن این موضوع قابل درک نبود، اما با استقامت جبهه مقاومت در منطقه از نزدیک شاهد تحقق وعده‌های خداوند هستیم‌.

حسینی تصریح کرد: مهم‌ترین نماد مکتب حاج قاسم، مردم‌مداری است. اگر می‌خواهیم مردم‌داری داشته باشیم، باید دیپلماسی قوی و مقتدر، نه دیپلماسی ذلیل و ضعیف داشته باشیم.

رادیو مقاومت صدای گفتمان و مکتب سلیمانی در سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی‌ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه‌های رادیو مقاومت در ارتباط باشند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا