خبرخور

مارول «پلنگ سیاه» را به صورت دیجیتالی زنده نمی‌کند

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از دیلی میل، در حالی که چادویک بوزمن بازیگر «پلنگ سیاه» چند ماه پیش به صورتی غیرمنتظره و در حالی که کسی از بیماری وی مطلع نبود از دنیا رفت، سرنوشت ساخت «پلنگ سیاه ۲» برای علاقه‌مندان این فیلم به یک سوال بدل شده است. در عین حال آن‌ها از اینکه یاد و خاطره وی گرامی داشته می‌شود خیالشان راحت شده است.

یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های «پلنگ سیاه» در مارول استودیوز تایید کرده که کمپانی قصد ندارد با استفاده از سیستم سی‌جی‌ای این بازیگر را بازسازی کند و این امکان در قسمت دوم «پلنگ سیاه» به کار گرفته نمی‌شود.

پس از درگذشت بوزمن در ۴۳ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان روده، چگونگی حضور شاه تچالا هنوز روشن نشده است.

ویکتوریا آلونسو گفته است: نه. تنها یک چادویک وجود دارد و او دیگر در بین ما نیست. ما باید کمی فکر کنیم تا ببینیم چطور باید به داستان بازگردیم و برای احترام به اتفاقی که اینقدر غیرمنتظره، دردناک و وحشتناک بود باید واقعاً چه کار کرد.

وی تاکید کرد: در ۵ سالی که با چادویک بودم وی نه تنها در هر روز کارش یک انسان فوق‌العاده بود بلکه حتی به نظر من شخصیتی که او خلق کرد ما را به عنوان یک کمپانی بالاتر برد و لحظه خودش را در تاریخ خلق کرد.

بوزمن برای نخستین بار در نقش پلنگ سیاه در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» در سال ۲۰۱۶ ظاهر شد و بعد در سال ۲۰۱۸ در «پلنگ سیاه» نقش اول را برعهده گرفت. همان سال او در «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» هم در نقش همین شخصیت جلوی دوربین رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا