خبرخور

«قلک» ۷۷ پر شد

شماره ۷۷ ماهنامه «قلک» منتشر شدبه گزارش ایکنا، ماهنامه «قلک» اولین نشریه‌ای است که به صورت تخصصی توجه خود را به آموزش موضوع اقتصاد و مفاهیم اقتصادی برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال معطوف کرده و برای رسیدن به این مهم، گروهی از نویسندگان، تصویرسازان و متخصصان روانشناسی کودک و اقتصاددانان کودک فعالیت می‌کنند.

با توجه به موضوع اصلی این نشریه، در این شماره «قلک»، بچه‌ها همراه با خواندن شعر، داستان، انجام بازی و سرگرمی با نحوه صحیح کمک کردن به حادثه‌دیدگان تصادفات، فرآیند قلمه‌زدن و کاشتن گیاهان، برنامه‌ریزی برای یک زندگی هدفمند، نحوه صحیح استفاده از ماسک و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، فرآیند تولید فولاد، شناخت کشور روسیه و شیوه‌های معیشتی و واحد پولی و… آشنا خواهند شد.

شماره آذر این نشریه به مناسبت روز پرستار و شب یلدا به قصه‌های مختلف در بیمارستان همراه با پرستاران بیان کرده است.

«قلک» در ششمین سال فعالیت خود، با مدیرمسئولی بهنام تقی‌پور و سردبیری معصومه یزدانی در ۲۸ صفحه و با قیمت ۲۰ هزار تومان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. همچنین طراحی جلد این شماره را المیرا اسکندری، کارشناسی داستان‌ها را زهرا شاهی و کارشناسی شعر را زهرا موسوی برعهده داشته‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای سفارش و دریافت اشتراک با دفتر ماهنامه به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ تماس بگیرند. همچنین امکان دریافت نسخه‌های الکترونیکی شماره‌های قبلی «قلک» روی پلتفرم‌های کتابخوان مانند «طاقچه» نیز وجود دارد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا