دسته‌بندی نشده

فریاد از حرف هایی که مبتنی بر تفکر نیست!

وقتی آدم حرف دهانش را نفهمد و هر چه شد را بدون تفکر بیان کند همین می‌شود که آن آقا در یک‌مناظره‌ی تلویزیونی که n  ببیننده دارد، استادیوم‌های فوتبال و فریادزدن‌های اهالی‌اش را مقایسه می‌کند با چاهی که حضرت امیر علیه‌السلام در آن فریاد می‌زدند! و می‌گوید به هر حال باید جوان یک‌جایی را برای خالی‌کردن عقده‌ها و درونیاتش داشته باشد؛ درست مثل حضرت امیر که… . لااله الاالله!

آخر برادر محترم! فریادهای حضرت امیر معلول چه بوده و فریادهای جوانان در استادیوم‌ها معلول چه چیز است؟ محتوای آنچه حضرت امیر علیه‌السلام در چاه فریاد می‌زدند چه بوده و محتوای این فریادها در استادیوم‌ها چیست؟ چطور جنس فریادها و ناله‌های حضرت امیر علیه‌السلام را از جنس فریادهای استادیومی می‌دانید؟ و…

فکر می‌کردم کسی، چیزی، عکس‌العملی، تیتری، توجهی، کاری، تذکری؛ اما جالب بود که در این یک هفته صدا از دیوار درآمد اما از رسانه‌ها و روزنامه‌هاو… نه!

آیا حقش نبود آن عده‌ای که به برخی از اشعار در ماه محرم امسال نقد شدید کردند-که به نظرم غالبش هم وارد نبود-، یک گوشه‌عکس‌العملی هم به فرمایشات این مرد ورزشی و فوتبالی داشتند؟ قبلا هم عرض کردم، خداییش مردم افتادن از طرفین پشت‌بامیم.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا