خبرخور

فرمول یک به شبکه یک برگشت

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزای دانشجو، برنامه “فرمول‌یک” این روزها در حال ضبط است و در صفحه مجازی شبکه یک آمده که فضل‌الله شریعت‌پناهی از بازگشت برنامه “فرمول‌یک” به تلویزیون خبر داده است.  مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما اعلام کرده است که برنامه “فرمول یک” با اجرای سیدعلی ضیاء از روز دوشنبه ۲۶ آبان‌ماه آغاز می‌شود، اما با ساختاری جدید. 

چندی پیش هم مدتی این برنامه به صورت تولیدی روی آنتن بود و هر روز با چهره‌ای مردمی گفت‌وگو می‌کرد و دوباره به این قرار برگشته اما همان روندِ تولیدی را خواهد داشت. شریعت‌پناهی تأکید کرده که بنای فصل جدید “فرمول یک” دعوت از افراد خیّری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیش‌قدم‌اند بلکه الگوسازی هم می‌کنند. 

او گفته است که “فرمول‌یک” دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه قرار است برنامه‌ای شبانگاهی باشد که سه شب در هفته در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش شود. 

شریعت‌پناهی دوباره به این نکته اشاره کرد که فصل جدید “فرمول یک” تولیدی خواهد بود و قطعاً فضای این برنامه با ساختاری جدید، در عین گفت‌وگومحور بودن، فضای شاد، مفرح و آرام‌بخشی را به همراه خواهد داشت. 

او همچنین تأکید کرده است که تولیدی شدن کار به طور قطع کیفیت برنامه را افزایش می‌دهد و به امید خدا پس از پخش چند برنامه به اصطلاح بالا و پایین کار دست تهیه‌کنندگان می‌‌آید. 

“فرمول یک” به تهیه‌کنندگی و اجرای سیدعلی ضیاء قرار است از این به بعد، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه پخش شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا