خبرخور

فراخوان طراحی مردمی پوستر جشنواره «عمار» منتشر شد

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» در فراخوانی از عموم مردم و فعالان فرهنگی و هنری سراسر کشور دعوت کرد با طراحی پوستر مردمی این جشنواره، در این رویداد هنری مشارکت کنند.

«عدالت رسانه‌ای» و «قهرمانان فراموش شده» در کنار توجه به نماد‌ها و نشانه‌های جشنواره «عمار» همانند اکران مردمی، فیلم‌ها، مشارکت مردمی، جبهه فرهنگی و … مواردی است که بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، ضروری است در طراحی پوستر مدنظر قرار گیرد. در همین راستا، مرور پوستر‌های ادوار گذشته جشنواره به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند بدون وجود محدودیت در تعداد پوستر، آثار خود را تا ۲۵ آذرماه به ایمیل Ammafilmfest@gmail.com یا آی‌دی @ammarfilm ۱۳۸۹ در پیام‌رسان ایتا، بله و تلگرام ارسال کنند. بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «عمار» به ۳ اثر برگزیده، هدایایی اهدا می‌شود.

یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» در چهار بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «معرفی سوژه»، «فراخوان اکران مردمی» و «فراخوان‌های مردمی» برگزار می‌شود.

در بخش «رقابت اصلی جشنواره» آثار دریافتی در قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، برنامه تلویزیونی، فیلم ما، فیلمنامه و نقد، مقاله و پژوهش‌های سینمایی در موضوعات «رویای ایرانی»، «پایش و پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه ۸۸» به رقابت می‌پردازند.

یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» همانند سال‌های گذشته، دی ماه برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا