دست‌نوشتهموضوعاتوبلاگ

عذرخواهی طلبکارانه نماینده محترم مجلس

جناب آقای محمد باسط درازهی! توجه داشته باشید! اینکه طبق فرموده‌ی خودتان درگیری شما با آن کارمند اداره‌ی گمرک سر داخل آوردن ماشین‌تان به محیط پارکینگ، بیشتر از این چند دقیقه که منتشر شده، بوده و یا اینکه شما را علی‌رغم هماهنگی قبلی، نزدیک به ۴۰ دقیقه پشت در معطل کردند و یا اینکه با قصد و غرضی خاص این فیلم از شما در فضای مجازی منتشر شده است و غیره و غیره، مسئله‌ی اصلی نیست. مسئله‌ی اصلی این است که اگر تمام اینهایی که شما فرمودید درست هم باشد، باز شما حق و اجازه نداشتید که با آن الفاظ رکیک با آن کارمند برخورد کنید؛ باید عصبانیت خود را مهار و خود را کنترل می‌کردید. ببینید که تیتر اول بی‌بی‌سی فارسی و رادیوفردا شدید. ناسلامتی شما نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی هستید، استاد دانشگاه هستید، انتظارات و توقعات از شما بالاست.

اینکه از مردم عذرخواهی کردید جای تشکر دارد، اما اینکه فرمودید:

 «تا پای استیضاح وزیر اقتصاد و اخراج مدیرکل گمرک و کارمند هتاک ایستادم. امروز نوبت من است و فردا نوبت نماینده‌ای دیگر، اگر به این موضوع رسیدگی نشود استعفاء داده و به دانشگاه برمی‌گردم. از حق و حقوقم یک ذره کوتاه نمی‌آیم.»

یا اینکه مسئله را تبدیل به یک مسئله‌ی قومیتی کنید، و حتی تا جمع‌کردن امضاء برای استیضاح وزیر مربوطه نیز پیش بروید، به نظر بنده یک اقدام از نوع فرار به جلو است. باید به همان عذرخواهی بسنده می‌کردید نه اینکه با این گاف بزرگی که دادید، طلبکارانه هم برخورد بفرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا