خبرخور

طرح عضویت رایگان در ازای اهدای کتاب های فارسی

طرح عضویت رایگان در ازای اهدای کتاب های فارسیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آقای رضا شهرابی گفت: به منظور تکمیل منابع کسری مخازن سازمان اسناد و کتابخانه ملی، اداره کل اطلاع رسانی این سازمان با اجرای طرح عضویت رایگان در ازای اهدای کتب فارسی منتشرشده تا پیش از دهه ۵۰ شمسی توسط هر یک از شهروندان، تلاش در غنی سازی مخازن کتابخانه ملی ایران دارد.
وی افزود: بر همین اساس علاقه‌مندان برای مشارکت در این طرح می‌توانند از ۲۴ تا ۲۸ آبان از ساعت ۸ تا ۱۴ به کتابخانه ملی ایران مراجعه و با اهدای منابع مورد نظر، از این شرایط استفاده کنند.
مدیر کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که افراد اهدا کننده این منابع باید شرایط عضویت در کتابخانه ملی ایران را مطابق با آیین نامه عضویت داشته باشند.
وی درباره دیگر برنامه‌های این اداره کل در هفته کتاب اظهار داشت: معرفی تازه‌های ایرانشناسی (منابع تازه خریداری شده در تمام موضوعات ایرانشناسی در بازه زمانی ۲۱۰۸ به بعد) در قالب یک نمایشگاه مجازی و قصه گویی مجازی (آنلاین) برای کودکان و نوجوانان توسط نویسندگان حوزه کودک و نوجوان ازدیگر ویژه برنامه‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در هفته کتاب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا