خبرخور

صدرالدینی جایگزین مرادی‌نیا در اداره کتاب شد

صدرالدینی جایگزین مرادی‌نیا در اداره کتاب شدبه گزارش ایکنا، سیدعباس صالحی در حکمی علیرضا صدرالدینی را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و محمدجواد مرادی‌نیا را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی این وزارتخانه منصوب کرد.

 

در حکم سیدعباس صالحی خطاب به علیرضا صدرالدینی آمده است:

 

«نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی منصوب می‌شوید.

 

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و تعامل با نویسندگان، ناشران و اصحاب فرهنگ و هنر و بهره‌گیری از شخصیت‌های فرهیخته و صاحب نظر در جهت برنامه‌ریزی برای تولید، توسعه و ترویج آثار مکتوب گسترش فرهنگ مطالعه و پژوهش و ترویج کتاب و کتابخوانی با هدف رشد و ارتقای سطح معرفت، دانش و فرهنگ ایرانی اسلامی، موفق و مؤید باشید.»

 

همچنین در حکم سیدعباس صالحی خطاب به محمدجواد مرادی نیا نیز آمده است:

 

«نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب می‌شوید.

 

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جهت برنامه‌ریزی هدفمند بر مبنای سیاست‌های اعلام شده با هدف ارتقای سطح معرفت، فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی، موفق و موید باشید.»

 

یادآور می‌شود؛ پیش از این علی‌اصغر سیدآبادی عهده‌دار این مسئولیت در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا