خبرخور

سرگرمی مردم در روز‌های کرونایی تماشای تلویزیون است

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

آزیتا ترکاشوند بازیگر سریال «صفر ۲۱»، در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره همکاری خود با عوامل این مجموعه گفت: کار با سیامک انصاری و جواد رضویان برایم لذت بخش بود. عوامل «صفر ۲۱» از فضای صمیمی و انرژی خوبی برخوردار بودند. این کار برای من تجربه بسیار خوبی را رقم زد؛ کما اینکه دو کارگردان این مجموعه سال‌هاست در عرصه طنز فعالیت می‌کنند و با نگاه، متد و سبک خودشان کار را پیش می‌برند. باعث افتخارم بود که در کنار این بزرگواران قرار گرفتم. هر دو کارگردان با هم هماهنگ بودند و خیلی خوب می‌دانستند چه توقعی از کار دارند که این از دوستی قدیمی آن دو نشأت می‌گیرد.

وی درباره احتمال حضور خود در فصل دوم این سریال مطرح کرد: حضورم در فصل دوم «صفر ۲۱» قطعی نیست؛ چون به تصمیم نویسنده‌های این مجموعه بستگی دارد. ولی باعث افتخار و خوشحالی است که در فصل دوم این سریال هم حضور داشته باشم.

این بازیگر درباره نقش خود در این سریال تلویزیونی اظهار کرد: من نقش «سپیده» را در این سریال بازی کردم. این نقش را خیلی دوست داشتم؛ چون تاثیرگذار بود؛ زمان درستی وارد قصه شد و درست هم از قصه خارج شد. البته می‌تواند دوباره به قصه بازگردد تا معلوم شود سپیده داستان، قرار بوده است چه چیزی را در قصه رقم بزند.

ترکاشوند درباره چگونگی دعوتش به این سریال و بازخورد مخاطبان گفت: به واسطه همکاری با اولین کار سینمایی جواد رضویان (زهرمار) برای حضور در سریال «صفر ۲۱» دعوت شدم. خدا را شکر بازخورد خوبی هم از مخاطبان گرفتم. در این شرایط سخت کرونایی مردم در خانه هستند و استرس‌ها، فشار‌ها و ترس‌ها بیشتر از هر زمانی است. ساخت اینگونه طنز‌ها نشاط، شادی و لبخند را به خانه‌های مردم می‌آورد. به نظرم ساخت آثار طنز در این موقعیت لازم است منتهی تعداد کار‌های ارائه شده کم است. ما به عنوان هنرمند وظیفه منتقل کردن امید و شادی به مردم را داریم؛ در زمان حضور مردم در خانه تلویزیون سرگرمی آن‌هاست و باید با یک برنامه ریزی درست بسته هنری کاملی ارائه شود.

او در پایان از فعالیت جدید خود خبر داد و گفت: در حال حاضر برای حضور در یک سریال تلویزیونی قرارداد دارم. این سریال به کارگردانی سید ضیا حاتمی و تهیه کنندگی عطا پناهی است. همچنین چند وقتی است درگیر یک کار سینمایی هستم که تلاش گروه بر این است به جشنواره فجر برسد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

دکمه بازگشت به بالا