خبرخور

سخنرانی آنلاین وزیر فرهنگ در جشن «میلاد کوثر و بزرگداشت مقام زن»

به گزارش گروه فرهنگ ایرنا، برنامه آنلاین جشن میلاد کوثر و بزرگداشت مقام زن با سخنرانی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ‌وارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه پانزدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) ویژه‌برنامه هفته بزرگداشت هفته زن و روز مادر را در قالب برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه و پوستر فیلم حوزه زنان با همکاری معاونت‌ها، سازمان‌های تابعه و بخش‌های مختلف این وزارتخانه برگزار می‌کند.

در این برنامه‌ها، سازمان اوقاف و امور خیریه، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، سازمان سینمایی و معاونت‌های ستادی مشارکت و همکاری دارند. به این ترتیب کارگاه معرفت‌افزایی با موضوع فردگرایی زنانه در شبکه‌های اجتماعی با همکاری پژوهشکده زن و خانواده‌، نمایشگاه پوستر فیلم حوزه زنان و رونمایی از دو اثر نقاشی خط اهدایی به حوزه امور زنان و خانواده توسط استاد علی‌تن با همکاری مرکزی گسترش سینمای مستند و تجربی و فیلم خانه ملی ایران سازمان سینمایی و کارگاه آموزشی هنرمندان و بانوان توانمند و نیز با همکاری معاونت امور هنری و تعدادی از بانوان شاغل و فعال در عرصه تاب‌آوری، در این هفته برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس بانوان ایران زمین در تارنمای ایرنا

همچنین نمایشگاه عکس بانوان ایران زمین ویژه هفته بزرگداشت مقام زن با همکاری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برگزار می‌شود. این نمایشگاه در تارنمای ایرنا و امور زنان و خانواده بارگذاری شده و همچنین مجموعه‌ای از آن در سالن ورودی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل بازدید است.

کارگاه آموزشی توان‌افزایی با موضوع نقش و جایگاه مادران در مدیریت بحران کرونا که به خدمات روانشناسی حوزه خانواده اختصاص دارد با همکاری کمیته پدافند غیرعامل معاونت توسعه مدیریت وزارتخانه ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۱۲ بهمن برگزار و به صورت مجازی پخش می‌شود.

همچنین کارگاه مجازی روان‌شناسی با موضوع نقش بانوان در زندگی مشترک، تربیت فرزندان و فعالیت‌های اجتماعی با همکاری دفتر نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت وزارتخانه روز دوشنبه ۱۳ بهمن، کارگاه مجازی معرفت افزایی با موضوعیت زن مدرن اسوه گی حضرت زهرا (س) با همکاری پژوهشکده زن و خانواده و نمایشگاه مجازی سایه طوبی با همکاری معاونت امور هنری وزارتخانه و موسسه توسعه هنرهای تجسمی از ۱۴ تا ۲۲ بهمن (بمدت ۹ روز) برگزار می‌شود.  
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا