دسته‌بندی نشده

سایت «کیمیا دات نت» برای دومین بار هک شد

سلام

سایت کیمیا به آدرس kimiaa.net برای بار دوم هک شد. علتش خیلی چیزها شاید باشد: ضعف امنیتی ما و سایت کیمیا، مطالب مندرج در کیمیا و…. اما این دفعه از دفعه‌ی قبل بسیار جالب‌تر است.

دفعه‌ی پیش اگر یادتان باشد یک عکس برایمان گذاشته بودند و گفته بودند وضع امنیت سایت شما خیلی ضعیف است و غیره؛ اما این دفعه انگار طرف، از عربستان سعودی هک‌مان کرده است آن هم به جرم شیعه‌بودن‌مان؛ چون در صفحه‌ای که به جای کیمیا بارگذاری کرده نوشته: «این کاری است که ما با رافضی‌ها می‌کنیم».

اتفاقا دیشب داشتم از شبکه‌ی ifilm سریال امام علی علیه‌السلام را نگاه می‌کردم؛ انقدر حرص خوردم از دست این جماعت احمق اطراف حضرت امیر علیه‌السلام که نگو. تا ساعت‌ها خوابم نبرد و به همین فکر می‌کردم. سرم داشت از درد می‌ترکید.

داستان داستان حکمیت بود، برایم عجیب است که چطور یک عده آدم -که خودشان با التماس ردای خلافت را به تن امیر علیه‌السلام پوشاندند که غیر تو خلیفه‌ای بهتر از کجا بیاوریم و غیره- می‌توانند با پررویی تمام به خلیفه‌شان به زور، حکمیت را اجبار کنند و بعد که فهمیدند اشتباه کردند و این کار از همان اول، همانطور که علی علیه‌السلام فرمودند غلط بود و بیجا، دور علی علیه‌السلام را بگیرند که اشتباه از تو بود و نه از ما و -العیاذ بالله- حکم به کفر علی علیه‌السلام بدهند.  حماقت از این بیشتر؟

همین رگ و ریشه‌ی حماقت است که امروز در گوشه‌گوشه‌ی جهان آدم‌کشی و مسلمان‌کشی و برادرکشی راه انداخته و با کمک و حمایت صریح و غیرصریح رسانه‌های مختلف، به صورت هدف‌مند تبلیغ و منتشر می‌شود.بگذریم…،

اما حالا یک جورایی خوشحالم که به جرم رافضی‌بودن سایت‌مان هک شد؛ الحمدلله که ما را در جمله‌ی شیعیان امیر علیه‌السلام حساب می‌کنند، هرچند که فاصله‌ی ما تا شیعه‌گی حضرت امیر علیه‌السلام فرسنگ‌هااااست.

و نکته‌ی پایانی اینکه اگر شیعه‌گی ما یا مطالب منتشره در کیمیا باعث هک‌مان شده است، معنی‌اش این است که می‌توانیم تاثیرگذار باشیم و یا شاید تاثیرگذار بوده‌ایم. و این مسئولیت ما را درکار کردن و مسئولیت مسولان را در جمایت‌کردن، سنگین‌تر و بیشتر می‌کند.

یاعلی

 

 

دفعه‌ی پیش که هک شدیم! (+)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا