خبرخور

رونمایی از نسخه جدید سامانه دانش آموزی، شاد ۳

آقای سیدحسن الحسینی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: نسخه جدید شاد قابل نصب در تمام تلفن‌های همراه با هر سیستم عاملی است و بنابراین تلفن‌های همراه با نرم افزار ios نیز از این به بعد می‌توانند نسخه جدید شاد را نصب کنند.

کد ویدیو

وی گفت: امکان نصب شاد همچنین در رایانه‌های خانگی و اداری نیز امکانپذیر شده است.
آقای الحسینی یادآور شد: در نسخه جدید شاد همچنین آزمون ساز‌هایی تعبیه شده که معلمان می‌توانند آزمون‌های کلاسی و دوره‌ای خود را به راحتی در آن انجام دهند.
وی تصریح کرد: نسخه جدید شاد همچنین ارتباط بهتری بین مدارس، ادارات و آموزش و پرورش و وزارتخانه برقرار کرده است.
مدیر شبکه آموزش دانش آموزی به کندی سرعت شاد اشاره کرد و افزود: سرعت شبکه شاد بیشتر از قبل شده و میزان شکایت مدارس و معلمان از کندی شبکه از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.
آقای الحسینی گفت: شاد جدید امکان هک شدن را ندارد و تمام کاربران آن شناخته شده هستند البته تلفن‌های همراه با حافظه و اندروید پایین در شاد مشکل دارند.
وی خاطرنشان کرد: استفاده از شاد صددرصد رایگان است و اگر دانش آموز یا معلمی متوجه شد که در حین استفاده از این شبکه اینترنت آن کاسته می‌شود حتما به شماره ۱۹۵ تماس بگیرد تا با اپراتور موردنظر برخورد و هزینه آن برگشت داده شود.

کد ویدیو

مدیر شبکه آموزش دانش آموزی به سیم کارت‌های دانش آموزی نیز اشاره کرد و گفت: نامه‌ای به وزیر ارتباطات درباره تأخیر در صدور سیم کارت‌های دانش آموزی نوشته ایم البته این سیم کارت‌ها فقط در تلفن‌های اختصاصی دانش آموزان قابل نصب و استفاده خواهد بود.
آقای الحسینی یادآور شد: هیچ سیم کارت ویژه‌ای برای دانش آموزان تولید نشده است و سیم کارت‌های فروخته شده در بازار دانش آموزی نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا