خبرخور

«رمانتیسم عماد و طوبی»، فیلمی سخت با حرف‌های تازه

«رمانتیسم عماد و طوبی»، فیلمی سخت با حرف‌های تازهبه گزارش خبرنگار گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما، آقای کاوه صباغ زاده کارگردان این فیلم در نشست فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبی بعنوان اولین نشست خبری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر که با حضور اهالی رسانه در برج میلاد برگزار شد ​افزود: فیلم تولید بسیار سختی داشت. فضای متفاوت این فیلم سبب شده بود تا به ثمر رساندن آن کاری سخت باشد.
وی ادامه داد: فضا سازی کار سخت هزینه بر و زمانبری است. این فیلم یک کمدی رمانتیک است و فیلم بعدی من یک ملودرام عاشقانه است.
آقای مهدی صباغ زاده تهیه کننده این فیلم هم گفت: فارغ از رابطه پدر پسری، پیچیدگی‌های فیلم نامه من را ترغیب کرد که تهیه فیلم را بر عهده بگیریم. فیلم بسیار پر هزینه بود، اما با همه سختی‌ها و گرفتاری‌ها من از فیلم راضی هستم.
وی افزود: از این جنس فیلم‌ها در سینما کم داریم و امیدوارم با از بیان رفتن کرونا چراغ سینما‌ها دوباره روشن شود.
آقای صباغ زاده در پاسخ به این سوال که آیا می‌شود این فیلم را دو بار دید اضافه کرد: به نظرم این فیلم به دل مخاطب می‌نشیند و تا الان نظرات مثبتی دریافت کرده ام.
وی ادامه داد: امروز دیدیم که همه در آرامش و با رعایت شیوه نامه‌ها به تماشای فیلم نشسته اند. هیچ مکانی بهتر از سینما نیست و امیدوارم دوباره رونق به سینما برگردد.
صباغ زاده افزود: الناز حبیبی برای ایفای نقش بسیار زحمت کشید و امیدوارم بازی او دیده شود.
الناز حبیبی بازیگر این فیلم نیز در این نشست گفت: فضای خیال پردازی (فانتزی) کار، کار را برای من هم سخت کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دکمه بازگشت به بالا