به بهانه‌ی شعرتک‌مضرابفراخوان‌ها
موضوعات داغ

دعوت نامه هشتمین نشست گروه ادبی تک مضراب

هشتمین نشست ادبی تک‌مضراب (آخرین نشست سال ۱۳۹۲)

پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲

از ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰

برنامه:

۱- سخنرانی جناب حجه‌الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی

۲- بخش دوم دورخوانی غزلیات سعدی (از غزل ۱۱۱ تا ۴۰۰)

۳- شعرخوانی شاعران عضو تک‌مضراب از آثار خود

برای دریافت نشانی عدد ۴۱۱۸ را به سامانه‌ی‌ ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰ (۱۴ رقم) ارسال کرده یا با ادمین‌ها تماس بگیرید.

*توجه*: اگر قبلا در سامانه‌ی پیامکی عضو شدید، لازم به ارسال مجدد این شماره نیست. آدرس برای شما ارسال خواهد شد.

توضیحات (لطفا با دقت مطالعه کنید!):

۱- ساعت شروع جلسه راس ساعت ۱۵ و پایان آن راس ساعت ۱۷:۳۰ خواهد بود. با توجه به اینکه این نشست آخرین نشست تک‌مضراب در سال ۱۳۹۲ می‌باشد، لذا وقت بیشتری در نظر گرفته شده است تا از شعرخوانی دوستان بیشتری استفاده شود. از دوستان عزیز هم تقاضا می‌شود، سروقت در جلسه حضور داشته باشند.

۲- در این جلسه بخش دوم دورخوانی غزلیات سعدی اجرا خواهد شد. همه‌ی دوستان در صورت تمایل می‌توانند برای خواندن یک غزل از سعدی، اعلام آماده‌گی کنند. شاعران عضو تک‌مضراب نیز می‌توانند، در کنار یک غزل از سعدی، یک اثر از خود را بخوانند. بنابراین شعرخوانی در این جلسه منحصر به غزلیات سعدی و آثار خود دوستان می‌باشد.

۳- غزل انتخابی شما از سعدی، باید از محدوده‌ی غزل شماره‌ی ۱۱۱ تا غزل ۴۰۰ دیوان باشد. برای اینکه از خواندن غزل تکراری جلوگیری شود، لطف کنید مطلع غزل انتخابی خود را همراه نام خود و اکانت فیس‌بوک‌تان در قالب یک پیام، برای سرپرست “ناصر دوستعلی” ارسال نمایید. اگر غزلی تکراری انتخاب شده باشد به اطلاع فرستنده می‌رسد، تا غزلی جدید (از بین همان محدوده) انتخاب کند.

۴- دوستانی که به هر دلیلی دسترسی به گروه ادبی تک‌مضراب ندارند، می‌توانند مطلع و شماره‌ی غزل انتخابی خود را (از روی شماره‌گذاری گنجور) همراه با مشخصات ذکر شده، به سامانه‌ی پیامکی ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰  (۱۴ رقم) یا آدرس ایمیل kimia514@gmail.com ارسال نمایند.

۵- از شاعران عزیز عضو تک‌مضراب نیز تقاضا می‌شود، آماده‌گی خود را برای خواندن اثر خود از طریق ارسال پیام به سرپرست “ناصر دوستعلی” اعلام نمایند.

۶- **مهم**: فرصت اعلام آماده‌گی برای شعرخوانی (ارسال شماره و مطلع غزل انتخابی از سعدی و اثرخودتان)، فقط تا دو روز قبل از تاریخ نشست، یعنی ۶ اسفندماه ۱۳۹۲ است؛ و این به معنای درخواست شما برای شعرخوانی، قلمداد شده و در صورت عدم ارسال، اسم شما در لیست قرار نخواهد گرفت و به این ترتیب توفیق شنیدن صدای‌تان را در نشست نخواهیم داشت.

۷- اگر مایلید، غزلی انتخابی خود از سعدی را شرح و توضیح دهید، آماده‌گی خود را به همراه غزلی که ارسال می‌کنید، اعلام فرمایید (از برگزاری جلسات تک‌مضراب به صورت کنفرانس‌های علمی – ادبی، به شدت استقبال می‌کنیم).

۸- اسامی دوستانی که غزل انتخابی و اثر خودشان به دست ما برسد، بر اساس حروف الفبا تنظیم، و از آن‌ها دعوت به شعرخوانی خواهد گردید.

۹- برای چندمین بار عرض می‌شود بعضی از دوستان، دریافت پیامک تبلیغاتی را روی شماره‌ی همراه خود مسدود کرده‌اند، طبیعی است که برای این عده امکان ارسال پیامک وجود ندارد. ضمن اینکه این کار باعث تحمیل هزینه‌ی اضافی برای ما می‌شود، از این دسته از دوستان تقاضا می‌شود، برای رفع این مشکل با اپراتور خود تماس بگیرند.

۱۰- با توجه به احتمال دسترسی مشکل به فیس‌بوک، زمان و نشانی جلسه را به اطلاع دوستان برسانید.

۱۱- هر گونه تغییر در برنامه و حضور مهمان ویژه و… از طریق به روز شدن همین رویداد (event) به اطلاع‌تان خواهد رسید.

۱۲- با توجه به اولویت ما در استفاده از توان اهالی تک‌مضراب برای هرچه بهتربرگزارشدن این سلسلسه‌نشست‌ها، از دوستانی که می‌توانند به هرطریقی (از تصویربرداری و صدابرداری و هماهنگی سالن و…) به این امر کمک کنند، صمیمانه دعوت به همکاری می‌نماییم.

در پایان باز هم لازم است، از عزیزانی که برای برگزاری این نشست‌ها، به هر طریقی زحمت کشیده و می‌کشند، تشکر و قدردانی نماییم.

والسلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا