به بهانه‌ی شعرتک‌مضرابفراخوان‌ها
موضوعات داغ

دعوت نامه ششمین نشست ادبی تک مضراب

(برای کسانی که به هر دلیلی به تک‌مضراب دسترسی ندارند.)

ششمین نشست ادبی تک‌مضراب

پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

از ساعت ۱۶ تا ۱۸

در ایام ولادت موفور السرور حضرت امام رضا علیه‌السلام

و در آستانه‌ی هفته‌ی دفاع مقدس

برنامه:

۱. دورخوانی غزلیات سعدی (از ۱۱۰ غزل ابتدایی)

۲. شعرخوانی شاعران عضو تک‌مضراب (از آثار خود)

۳. شعرخوانی آزاد (در صورت وجود وقت)

برای دریافت نشانی عدد ۴۱۱۶ را به سامانه‌ی‌ ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰ (۱۴ رقم) ارسال نمایید.

(اگر قبلا در سامانه‌ی پیامکی عضو شدید، لازم به ارسال مجدد این شماره نیست).

توضیحات (لطفا با دقت مطالعه کنید!):

با توجه به حضور فعالانه و زیاد دوستان و احتمال تغییر مکان جلسه، لذا تغییراتی در نحوه‌ی برگزاری جلسه اعمال می‌شود که توضیح این تغییرات به شرح ذیل می‌باشد:

۱. ساعت شروع جلسه راس ساعت ۱۶ و پایان آن راس ساعت ۱۸ خواهد بود. بنابراین از دوستان تقاضا می‌شود مثل قبل، سر وقت در جلسه حضور داشته باشند.

۲. شعرخوانی در این جلسه منحصرا از غزلیات سعدی خواهد بود؛ مگر شاعران عضو تک‌مضراب که می‌توانند بعد از سعدی‌خوانی، یک اثر از خود را بخوانند.

۳. غزل انتخابی شما از سعدی، باید از ۱۱۰ غزل ابتدایی دیوان باشد. برای این‌که از خواندن غزل تکراری جلوگیری شود، لطف کنید غزل انتخابی خود را همراه مشخصات خود در قالب یک فایل word به آدرس ایمیل takmezrabgroup@gmail.com ارسال نمایید. اگر غزل تکراری انتخاب شده باشد به اطلاع فرستنده می‌رسد، تا غزلی جدید (از بین همان ۱۱۰ غزل ابتدایی) انتخاب کند.

۴. از شاعرانی که عضو تک‌مضراب نیستند اما مایلند اثری از خود را بخوانند نیز تقاضا می‌شود، اثر خود را درست به همین شیوه، ارسال نمایند.

۵. **مهم**: فرصت ارسال غزل انتخابی و اثرتان، فقط تا سه روز قبل از تاریخ نشست، یعنی ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۲ است؛ و این ارسال به معنای درخواست شما برای شعرخوانی، قلمداد شده و در صورت عدم ارسال، اسم شما در لیست قرار نخواهد گرفت و به این ترتیب توفیق شنیدن صدای‌تان را در نشست نخواهیم داشت.

۶. اگر مایلید، غزلی انتخابی خود را شرح و توضیح دهید، آماده‌گی خود را به همراه غزلی که ارسل می‌کنید، اعلام فرمایید (از برگزاری جلسات تک‌مضراب به صورت کنفرانس‌های علمی – ادبی، به شدت استقبال می‌کنیم).

۷. با توجه به تغییر احتمالی مکان و شیوه‌ی اداره‌ی جلسه، اسامی دوستانی که غزل انتخابی و اثر خودشان به دست ما برسد، بر اساس حروف الفبا تنظیم، و از آن‌ها دعوت به شعرخوانی خواهد گردید.

۸. با توجه به تعداد زیاد شرکت‌کنند‌گان، دور دوم شعرخوانی در این نشست وجود ندارد، مگر این‌که وقت این اجازه را بدهد.

۹. ممکن است شما، دریافت پیامک تبلیغاتی را روی شماره‌ی همراه خود مسدود کرده‌ باشید، بنابراین طبیعی است که امکان ارسال پیامک برای شما وجود ندارد. از شما تقاضا می‌شود، برای رفع این مشکل با اپراتور خود تماس بگیرید و عضو سامانه‌ی پیامکی شوید.

۱۰. هر گونه تغییر در برنامه و حضور مهمان ویژه و… از طریق به روز شدن همین پست به اطلاع‌تان خواهد رسید.

در پایان لازم است، از عزیزانی که برای برگزاری این نشست‌ها، به هر طریقی زحمت کشیده و می‌کشند، تشکر و قدردانی نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا