به بهانه‌ی شعرتک‌مضرابفراخوان‌ها
موضوعات داغ

دعوت نامه‌ هفتمین نشست گروه ادبی تک مضراب

هفتمین نشست گروه ادبی تک‌مضراب

پنج‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲

از ساعت ۱۵ تا ۱۷

در ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام، ۹ صفر ۱۴۳۵

با موضوع شعرخوانی آیینی

برنامه:

۱- بحث و گفتگو پیرامون حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و واقعه‌ی کربلا توسط حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی

۲- شعرخوانی آیینی شاعران عضو تک‌مضراب (از آثار خودشان)

۳- شعرخوانی آیینی اعضاء تک‌مضراب (درصورت وجود وقت)

برای دریافت نشانی عدد ۴۱۱۷ را به سامانه‌ی‌ ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰ (۱۴ رقم) ارسال نمایید.

توضیحات (لطفا با دقت مطالعه کنید!):

۱- ساعت شروع جلسه راس ساعت ۱۵ و پایان آن راس ساعت ۱۷ خواهد بود. بنابراین از دوستان تقاضا می‌شود مثل قبل، سروقت در جلسه حضور داشته باشند.

۲- با توجه به زمان برگزاری این نشست، که در ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام می‌باشد، شعرخوانی در این جلسه منحصرا با موضوع آیینی خواهد بود؛

۳- **مهم**: از شاعران عزیز عضو تک‌مضراب و همچنین عزیزانی که علاقه‌مند به شعرخوانی در این نشست می‌باشند تقاضا می‌شود، اثر یا شعر انتخابی خود را، با ذکر مشخصات کامل (نام و نام خانواده‌گی و نام صاحب‌اثر-اگر شعر از خودتان نیست-)، در قالب یک فایل word از طریق آدرس ایمیل kimia514@gmail.com ارسال نمایند.

۴- **مهم**: فرصت ارسال اثر یا شعر انتخابی، فقط تا دو روز قبل از تاریخ نشست، یعنی ۱۹ آذرماه ۱۳۹۲ است؛ و این ارسال به معنای درخواست شما برای شعرخوانی، قلمداد شده و در صورت عدم ارسال، اسم شما در لیست قرار نخواهد گرفت.

۵- **مهم**: از دوستان تقاضا می‌شود، در انتخاب شعر خود، نهایت دقت و سلیقه را به خرج دهند، تا شاهد خوانش آثار فاخر آیینی، چه از شعرای معاصر و چه قدما باشیم. طبیعی است که در این صورت شاهد پیشرفت سطح علمی و ادبی نشست‌های تک‌مضراب خواهیم بود.

۶- **مهم** همچنان مجبور به تذکر این نکته‌ایم که: بعضی از دوستان، دریافت پیامک تبلیغاتی را روی شماره‌ی همراه خود مسدود کرده‌اند، طبیعی است که برای این عده امکان ارسال پیامک وجود ندارد. ضمن اینکه این کار باعث تحمیل هزینه‌ی اضافی برای ما می‌شود، از این دسته از دوستان تقاضا می‌شود، برای رفع این مشکل با اپراتور خود تماس بگیرند.

۷- **مهم** همچنین برای دریافت نشانی، همان طور که گفته شد، فقط و فقط عدد مورد نظر (یعنی ۴۱۱۷) را بدون هیچ کم و زیادی به سامانه پیامکی تک‌مضراب ارسال نمایید. سیستم منشی پیامکی بلافاصله آدرس را برای شما ارسال می‌نماید.

۸- با توجه به احتمال دسترسی مشکل به فیس‌بوک، زمان و نشانی جلسه را به اطلاع دوستان برسانید.

۹- هر گونه تغییر در برنامه و حضور مهمان ویژه و… از طریق به روز شدن همین رویداد (event) به اطلاع‌تان خواهد رسید.

۱۰- با توجه به اولویت ما در استفاده از توان اهالی تک‌مضراب برای هرچه بهتربرگزارشدن این سلسلسه‌نشست‌ها، از دوستانی که به هرطریقی (از تصویربرداری و صدابرداری و هماهنگی سالن و…) می‌توانند به این امر کمک کنند، صمیمانه دعوت به همکاری می‌نماییم.

در پایان لازم است، از عزیزانی که برای برگزاری این نشست‌ها، به هر طریقی زحمت کشیده و می‌کشند، تشکر و قدردانی نماییم. خاصه دوستانی که در برگزاری همایش بزرگ شعر علی‌گویان زحمت وافر کشیدند؛

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا