تک‌مضراب

دعوتنامه‌ی یازدهمین نشست ادبی تک‌مضراب (عمومی) :: کیمیا

یازدهمین نشست ادبی تک‌مضراب (عمومی)

 

جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳

از ساعت ۱۶ تا ۱۸

به بهانه‌ی اعیاد عظیم شعبانیه

 

برنامه:

۱- سخنرانی جناب حجه‌الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی

۲- بخش آخر دورخوانی غزلیات سعدی (از غزل ۴۰۱ تا انتها)

۳- شعرخوانی شاعران عضو تک‌مضراب از آثار خود

 

برای دریافت نشانی عدد ۴۱۱۱۱ را به سامانه‌ی‌ ۳۰۰۰۳۳۰۰۴۰۰۰۰۰ (۱۴ رقم) ارسال کنید.

*توجه*: اگر قبلا در سامانه‌ی پیامکی عضو شدید، لازم به ارسال مجدد این شماره نیست. آدرس برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

توضیحات (لطفا با دقت مطالعه کنید!):

 

۱- ساعت شروع جلسه راس ساعت ۱۶ و پایان آن راس ساعت ۱۸ خواهد بود. از دوستان عزیز تقاضا می‌شود، سروقت در جلسه حضور داشته باشند.

۲- در این جلسه بخش سوم و آخر دورخوانی غزلیات سعدی اجرا خواهد شد. همه‌ی دوستان در صورت تمایل می‌توانند برای خواندن یک غزل از سعدی، اعلام آماده‌گی کنند. شاعران عضو تک‌مضراب نیز می‌توانند، در کنار یک غزل از سعدی، یک اثر از خود را بخوانند. بنابراین شعرخوانی در این جلسه منحصر به غزلیات سعدی و آثار خود دوستان می‌باشد.

۳- غزل انتخابی شما از سعدی، باید از محدوده‌ی غزل شماره‌ی ۴۰۱ تا انتهای دیوان باشد. برای اینکه از خواندن غزل تکراری جلوگیری شود، لطفا مطلع غزل انتخابی خود را همراه نام خود و اکانت فیس‌بوک‌تان در قالب یک پیام، برای سرپرست "ناصر دوستعلی" ارسال نمایید. اگر غزلی تکراری انتخاب شده باشد به اطلاع فرستنده می‌رسد، تا غزلی جدید (از بین همان محدوده) انتخاب کند.

۴- دوستانی که به هر دلیلی دسترسی به گروه ادبی تک‌مضراب ندارند، می‌توانند مطلع و شماره‌ی غزل انتخابی خود را (از روی شماره‌گذاری گنجور) همراه با مشخصات ذکر شده، به سامانه‌ی پیامکی ۳۰۰۰۳۳۰۰۰۴۰۰۰۰۰  (۱۴ رقم) یا آدرس ایمیل kimia514@gmail.com ارسال نمایند.

۵- از شاعران عزیز عضو تک‌مضراب نیز تقاضا می‌شود، آماده‌گی خود را برای خواندن اثر خود از طریق ارسال پیام به سرپرست "ناصر دوستعلی" و همچنین ارسال اثر خود اعلام نمایند.

۶- **مهم**: ارسال شماره‌ی غزل سعدی و متن کامل شعری که قصد خواندن آن را در جلسه دارید، الزامی است.

۷- **مهم**: فرصت اعلام آماده‌گی برای شعرخوانی (ارسال شماره و مطلع غزل انتخابی از سعدی و اثرخودتان)، فقط تا دو روز قبل از تاریخ نشست، یعنی ۲۷ خردادماه ۱۳۹۳ است؛ و این به معنای درخواست شما برای شعرخوانی، قلمداد شده و در صورت عدم ارسال، اسم شما در لیست قرار نخواهد گرفت.

۸- برای چندمین بار عرض می‌شود بعضی از دوستان، دریافت پیامک تبلیغاتی را روی شماره‌ی همراه خود مسدود کرده‌اند، طبیعی است که برای این عده امکان ارسال پیامک وجود ندارد. ضمن اینکه این کار باعث تحمیل هزینه‌ی اضافی برای ما می‌شود، از این دسته از دوستان تقاضا می‌شود، برای رفع این مشکل با اپراتور خود تماس بگیرند.

۹- با توجه به احتمال دسترسی مشکل به فیس‌بوک، زمان و نشانی جلسه را به اطلاع دوستان برسانید.

۱۰- هر گونه تغییر در برنامه و حضور مهمان ویژه و… از طریق به روز شدن همین رویداد (event) به اطلاع‌تان خواهد رسید.

 

در پایان باز هم لازم است، از عزیزانی که برای برگزاری این نشست‌ها، به هر طریقی زحمت کشیده و می‌کشند، تشکر و قدردانی نماییم.

 

والسلام

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا