خبرخور

دبیر «تئاتر فجر۳۹»: هیچ قطعیتی درباره بخش‌ها و تاریخ اجرا‌ها نداریم

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حسین مسافرآستانه دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر درباره اینکه آیا با توجه به محدودیت‌های جدید کرونایی و تأثیر آن بر تولید آثار و روند شکل‌گیری بخش‌های مختلف جشنواره تغییری در زمان برگزاری و بخش‌های جشنواره سی و نهم ایجاد خواهد شد یا نه، گفت: در حال بررسی تمام این شرایط هستیم و باید ببینیم جمع بندی به کجا می‌رسد. به موضوعات فکر می‌کنیم، ولی به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و قصد داریم در جلسه آتی شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر این موضوعات را مطرح می‌کنیم.

وی تأکید کرد: قطعیت هیچکدام از بخش‌ها و تاریخ اجرا‌های سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر برای ما مشخص نیست.

مسافرآستانه در ادامه سخنان خود یادآور شد: ما طبق برنامه‌ریزی قبلی خودمان کار را پیش می‌بریم. تا الان ما پیش بینی هیچ تضمینی را نمی‌کنیم و در عین حال به همه تغییرات هم فکر می‌کنیم.

وی درباره روند فعالیت دبیرخانه جشنواره سی و نهم تئاتر فجر گفت: برنامه‌ریزی‌مان بر اساس آن چیزی است که از قبل تعریف کرده بودیم؛ هم تاریخ مشخص و هم بخش‌های مشخص. در حال حاضر بر همان منوال کار‌ها را پیش می‌بریم.

دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در پایان سخنان خود تصریح کرد: اگر ضرورتی بر تغییر وجود داشته باشد و به ما اعلام شود، از پیش در حال بررسی راهکار‌های آن هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا