خبرخور

خیابان‌های تهران میزبان کاروان شادی رادیو جوان

مدیر گروه تفریحات رادیوجوان روز سه شنبه درباره‌ مسیر حرکتی کاروان «میدان آزادی» به خبرنگار ایرنا گفت: این برنامه با رویکرد ایجاد شادی و امیدبخشی طراحی شده‌است و در دهه فجر هر روز از یکی از میدان‌های شهر تهران که نقشی در تاریخ انقلاب ایران اسلامی دارند، حرکت خود را آغاز می کند و در طول مسیر با رعایت تمامی نکات بهداشتی، همراهی مردم را داریم.

مسعود رنجبر افزود: در قالب این کاروان روز ۲۲ بهمن از میدان انقلاب به سوی میدان آزادی حرکت می‌کنیم.

وی با اشاره به رویکرد ویژه برنامه که «همراهی با مردم» است افزود: با توجه به استقبالی که از برنامه‌های میدانی رادیوجوان شده‌است، تصمیم گرفتیم تا به جای یک روز یعنی ۲۲ بهمن، در طول روزهای دهه مبارک فجر همراه و کنار مردم خوب ایران باشیم و سالگرد پیروزی انقلاب را با حضور ایشان جشن بگیریم. پیش از این کاروان سیّار رادیوجوان با نام «خدا قوّت» در محدودیت‌های کرونایی آذر و در بیمارستان‌های شهرهای مختلف ایران همراه مردم بود تا از نزدیک، تلاش‌ها و زحمات کادر درمان را منعکس و از ایشان قدردانی کند.
رنجبر در ادامه بیان کرد: در کاروان شادی «میدان آزادی» با جمعی از خوانندگان محلی و بومی کشور عزیزمان همراه هستیم؛ همچنین اجرای موسیقی زنده توسط خوانندگان مطرح کشور و گروه‌های رزمی، اجرای مسابقه سرگرمی و تفریحی، مسابقه گویندگی و خوانندگی، قسمت‌های ویژه برنامه هستند که در مدت حرکت کاروان در خیابان برای مردم اجرا می کنند و برنامه همزمان از آنتن رادیوجوان پخش می‌شود.
وی درباره برنامه حرکت کاروان شادی رادیوجوان گفت: سه شنبه ۱۴ بهمن در میدان امام خمینی تهران هستیم و به سوی میدان حرّ حرکت می‌کنیم و به همین ترتیب در روزهای چهارشنبه ۱۵ بهمن از میدان حر به سوی میدان انقلاب، پنجشنبه شانزدهم، از میدان انقلاب به سمت پارک لاله و جمعه ۱۷ بهمن در حرم عبدالعظیم حسنی مستقر خواهیم بود. در هفته دوم دهه فجر شنبه ۱۸ بهمن از میدان شهدا به طرف میدان خراسان حرکت می‌کنیم و یکشنبه ۱۹ بهمن که روز نیروی هوایی است در پادگان نیروی هوایی ارتش برنامه را روانه آنتن رادیوجوان خواهیم کرد.
رنجبر ادامه داد: دوشنبه ۲۰ بهمن از میدان انقلاب به سوی دانشگاه صنعتی شریف و در خیابان آزادی در کنار مردم هستیم؛ سه‌شنبه ۲۱ بهمن از میدان انقلاب به سمت میدان ولی‌عصر و روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه در مسیر همیشگی راه‌پیمایی، از میدان انقلاب به سوی میدان آزادی که مقصد نهایی برنامه است روانه خواهیم شد.
مدیر گروه تفریحات رادیوجوان زنده کردن شور، امید و نشاط در بین جوانان را هدف مهم برنامه دانست و خاطرنشان کرد: یکی از بخش‌های ویژه برنامه «میدان آزادی» بیان و مرور نقش و ‌تاثیر بسزای جوانان نسل قبل در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و معرفی جوانان نخبه امروزی و تلاش‌های روزافزون‌شان برای پیشرفت‌های علمی، فرهنگی و اقتصادی ایران عزیزمان است. همچنین علاقه‌مندان به بخش‌های مستند می‌توانند همراه این برنامه، مستند ویژه‌ «اشخاص تاثیرگذار انقلاب» و شهرهای محل تولدشان را بشنوند. 

برنامه «میدان آزادی» کاری از گروه تفریحات رادیوجوان به تهیه‌کنندگی عباس پیری است و ابوالفضل اینانلو و حسن اسماعیل‌پور اجرا و بابک شکری هماهنگی این برنامه را برعهده دارند که در دهه فجر هر روز ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح تقدیم شنوندگان شبکه رادیویی جوان بر روی موج FM ردیف ۸۸ مگاهرتز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا