خبرخور

حال عمومی “پرویز پورحسینی” خوب نیست

حال عمومی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پورنگ پورحسینی از حال ناپایدار و نامساعد پرویز پورحسینی در بخش مراقبت‌های ویژه خبر دادو افزود: همان‌طور که گفتم الان در ۷۲ ساعت حسّاس قرار داریم که باید دارو‌ها جواب بدهند. پدرم هوشیاری دارد، اما بیماری بسیار سخت و جدّی است. پزشکان به ما گفته‌اند امید دارند اتفاقات خوبی بیفتد، اما از مردم می‌خواهیم که برای پدرم دعا کنند.
فرزند پرویز پور حسینی تأکید کرد: ریه خیلی بد درگیرِ کرونا شده و باید ببینیم واکنش‌های بدن به دارو‌ها چیست. پزشکان و کادر درمانی خیلی جدّی در تلاشند ایشان درمان بشوند. انصافاً کادر پزشکی بیمارستان فیروزگر از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند، اما واکنش‌های این بیماری به داروها، قابل پیش‌بینی نیست.
پورحسینی با اشاره به ابتلای پدرش به کرونا، تأکید کرد: پدرم بسیار ملاحظه می‌کردند، اما ملاحظه یک سویه در جامعه جواب نمی‌دهد. من شخصاً ماسک به صورتم می‌زنم و شیوه نامه‌ها را به خاطر دیگران رعایت می‌کنم. ما جمعه هفته گذشته متوجه شدیم وازمایش ایشان مثبت شد. همان عصر جمعه پزشک متخصص عفونی را در منزل داشتیم که پدر را معاینه کردند و همان شب اسکن گرفتیم. از روز شنبه دارو‌ها تهیه شد و در منزل درمان را آغاز کردیم و سه‌شنبه با ایجاد شرایط ناپایدار نیاز پیدا کردیم پدر را به بیمارستان انتقال دهیم.
وی افزود: هوشیاری شان خوب است، اما من بسیار نگرانم که هر لحظه چه اتفاقی می‌افتد. این بیماری نوسان دارد و پزشکان گفته‌اند بعد از این ۷۲ ساعت حسّاس تکلیف روشن‌تر خواهد شد و اینکه واکنش بدنِ ایشان به دارو‌ها چه بوده است.
فرزند بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون از تلاش‌های کارکنان پزشکی و درمانی قدردانی کرد و گفت: از نزدیک شاهد تلاش‌های اعضای کادر درمانیم که واقعاً در این شرایط سخت، جهاد می‌کنند.‌ای کاش همه مردم بیشتر رعایت کنند تا در مقابل این ویروس سلامت بمانند و در کنار آن، تلاش کادر درمان را هم فراموش نکنیم و قدردان آن‌ها باشیم.
پرویز پورحسینی متولد سال ۱۳۲۰ است و در کارنامه کاری‌اش بازی در بیش از ۱۰۰ فیلم، تئاتر و سریال در همکاری با کارگردان‌های سرشناسی ثبت شده است. او در “بیگانه‌ای با من است” شبکه دو سیما ایفای نقش کرده که به تازگی فیلمبرداری‌اش به پایان رسیده و قرار است بعداز سریال “از سرنوشت” که این شب‌ها پخش می‌شود روی آنتن برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =

دکمه بازگشت به بالا