وبلاگ

جعبه دنبال کردن وبلاگ در بیان

سلام

امروز سری زدم به وبلاگ گروه ادبی بداهه، و لینک‌های دوستانم در آنجا. اگر بگذریم از اینکه برخی انگار تغییر کاربری داده و وبلاگ‌شان را سپرده بودند دست پیمان‌کار، نکته‌ای که بهانه‌ی نوشتن این چندخط شد فعال‌نبودن جعبه‌ی دنبال‌کردن در تمام وبلاگ‌هایی بود که سر زدم و از جمله خود وبلاگ بداهه.

آقایان و خانم‌های محترم، وبلاگ و بیان‌نویسان عزیز! امکان جدیدی که مدتی است جناب بیان برای کاربرانش فعال کرده است امکان دنبال کردن وبلاگ‌های تحت بیان است -البته فقط برای وبلاگ‌هایی که از دامنه‌ی blog.ir استفاده می‌کنند که به نظرم اگر عمومی بود بهتر بود- و یک جعبه هم برایش طراحی کرده که از قسمت تنظیمات، قابل فعال‌سازی، نمایش یا عدم نمایش آن در وبلاگ است. معنا و مفهوم این جعبه هم بر اهالی وبلاگ‌ستان مشخص است و لازم به توضیح نیست.

بدک نیست اگر دوستان این امکان را در وبلاگ‌شان فعال کنند، چه به جز اینکه برای آدم‌های تنبلی چون بنده -از آنجا که دیگر لازم نیست برویم و صفحات را یکی‌یکی باز کنیم چون به‌روزرسانی‌های وبلاگ‌ها را در قسمت مدیریت وبلاگ‌مان نمایش می‌دهد- بسیار مناسب است، یک جورایی یک تبلیغ هم برای وبلاگ‌تان محسوب می‌شود؛ بلکه هم بازگشتیم به دوران شیرین وبلاگ‌نویسی دوباره.

یاعلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا