خبرخور

جشنواره فیلم فجر سیاهپوش انصاریان شد

به گزارش ایکنا، چهارمین روز جشنواره در «برج میلاد» مثل روزهای قبل آغاز شد. همان صحبت‌ها و همان رعایت‌های دستوری نکات بهداشتی. فیلم اول یعنی «زالاوا» اکران شد. صحبت‌ها درباره این فیلم متفاوت بود، اما اکثر رسانه‌ای‌ها نگاه مثبتی به فیلم داشتند. نشست خبری فیلم به پایان رسید.

…اما لختی بعد خبری ناگهان همه را در بُهت فرو برد. رسانه‌های خبری نوشتند: «علی انصاریان درگذشت»… نشستن پای فیلم «مصلحت» کمی حال‌و‌هوای غریبی داشت. ناراحتی اهالی رسانه از این بود که حتی نتوانست در کنار عوامل فیلم و مخاطبان به تماشای فیلمش یعنی «رمانتیسم عماد و طوبا» در جشنواره بنشیند.

عکس علی انصاریان با روبان سیاه و پیام تسلیتی در ورودی جشنواره نصب شد تا اهالی رسانه به احترام او شمعی روشن کنند. و با هر شمعی که روشن شد، اشکی فرو ریخت. در هر گوشه این جملات به گوش می‌رسید: «حیف شد!» ، «اصلاً باورم نمیشه»، «اوقاتمان تلخ شد» …

آخرین مصاحبه علی انصاریان قبل از نشست فیلم «مصلحت» برای حاضران در سالن پخش شد. همه به احترام او ایستادند و یک دقیقه سکوت کردند. نشست با یاد او به پایان رسید. روز چهارم جشنواره هم تمام شد، اما یاد علی انصاریان با هر کسی که از «برج میلاد» خارج می‌شد، همراه بود.

روابط عمومی جشنواره فیلم فجر نیز به مناسبت درگذشت این قهرمان ملی و بازیگر سینما پیامی به شرح زیر منتشر کرد:

بازگشت همه به‌سوی اوست

علی‌انصاریان، به عنوان یک چهره محبوب ملی، محبوب قلب‌های مردم ایران بود. در شرایطی که او دراماتیک‌ترین روزهای عمر خود را سپری می‌کرد، امیدوار و دعاگو بودیم که این ورزشکار عزیز و بازیگر خوش‌ذوق سینما، با اولین حضورش در جشنواره فیلم فجر بتواند بدرخشد که… البته درخشید و ستاره ماند و به نور پیوست.

ستاد برگزاری سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر، همراه با مخاطبان سینما و همه مردم ایران فقدان این هنرمند و ورزشکار مردمی را تسلیت می‌گوید و ضمن طلب آمرزش برای علی انصاریان عزیز از درگاه حق، سلامت همه بیماران را آرزومند است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

دکمه بازگشت به بالا