خبرخور

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در ایستگاه پایانی

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، آیین اختتامیه سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امشب دوشنبه ششم بهمن‌ماه در پردیس سینمایی ایران‌مال آغاز شد.

سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به مهمانان، در سخنانی به کیفیت برگزاری این دوره از جشنواره پرداخت و از همه فیلمسازان همراه و حامیان این رویداد سپاسگزاری کرد.

وی اظهار داشت: ممنونم که وقت خودتان را برای فرهنگ و هنر این کشور صرف می کنید. خوشحالم که به آیین اختتامیه مهمترین رویداد فیلم کوتاه خاورمیانه آمده‌اید. بنای من برای حضور در این لحظات گزارش دادن از جشنواره نیست چون همه گزارش ها را شنیده‌اید.

دبیر سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، افزود: فقط می‌خواهم قدردانی کنم از همه نهادها و افرادی که در برگزاری این جشنواره  ما را همراهی کردند. قبل از هر چیزی از هنرمندان و فیلمسازان که نزدیک به ۱۷۰۰ فیلم کوتاه برای ما فرستادند تشکر می‌کنم از شورای شهر تهران و شهرداری تهران تشکر می‌کنم.

موسوی ادامه داد: از همه همکارانم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری تهران تشکر می‌کنم از آقای حسین انتظامی که به جوانان و ایده‌های جسورانه اعتماد می‌کند تشکر می‌کنم

مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، گفت: کاری که ما امسال کردیم یعنی تغییر محل برگزاری جشنواره و اینکه جشنواره به‌صورت ترکیبی برگزار شد، به خاطر اعتماد حسین انتظامی بود. در این چهار سال ما تراز برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران را تغییر دادیم.

این گزارش درحال به‌روز رسانی است …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا