خبرخور

ثبت نام بیش از ۸۰ هزار نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت + تیزر

ثبت نام بیش از 80 هزار نفر در آزمون سراسری قرآن + تیزر

به گزارش ایکنا، به فاصله کمتر از یک هفته تا پایان ثبت نام برای حضور در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، شمار ثبت‌نام‌کنندگان در این آزمون از ۸۰ هزار نفر فراتر رفت. برگزارکنندگان آزمون پیش‌بینی کرده‌اند ۱۰۰ هزار نفر در آزمون ثبت نام کند.

بر همین اساس و تا زمان تهیه این خبر تعداد دقیق افراد ثبت‌نام‌کننده در آزمون سراسری قرآن و عترت ۸۲ هزار و ۶۴۰ نفر بوده است.

همچنین تعداد مؤسساتی که موفق به ثبت نام قرآن‌آموزان خود شده‌اند تا صبح امروز به، ۱۲۰۷ مؤسسه رسیده است و پیش‌بینی می‌شود این عدد تا روز پایانی ثبت نام تغییر اندکی داشته باشد.

پیش از این در سامانه ثبت نام نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت اطلاعاتی همچون مؤسسه، استان، شهرستان و شهری که بیشترین تعداد ثبت‌نام‌کننده را داشتند نیز درج می‌شد، اما از ابتدای این هفته این اطلاعات حذف شده است، و تنها تعداد افراد ثبت‌نام‌کننده و تعداد مؤسساتی که در آزمون مشارکت دارند، منتشر شده است.

ثبت نام برای حضور در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از دهم دی‌ماه آغاز شد و در مرحله اول تا پایان دی‌ماه ادامه داشت، در ادامه و برای حضور پررنگ‌تر قرآن‌آموزان در این آزمون مهلت ثبت نام تا ۱۵ بهمن‌ماه تمدید شد.

آزمون سراسری قرآن و عترت نیمه اول اسفندماه در سه گروه امتحانی و ۱۴ رشته به صورت مجازی برگزار می‌شود. هزینه ثبت نام در این آزمون پنج هزار تومان است و نسبت به سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا