وبلاگ

تغییراتی خواهیم داشت

سلام

نهایتا نتوانستم با بیان با تمام خوبی‌هایش کنار بیایم و رفتم سراغ یک سایت مستقل که البته اگر خاطرتان باشد قبلا آن را دیده بودید. مدت زیادی مشغول ظاهرش و انتقال آرشیوم بودم که هر کدام برای خودش سختی‌های خاص خودش را داشت و زمان معتنابهی را از بنده گرفت. شاید هم روزی راه و رسم این جابجایی را در بخش زکات‌العلم نشره ثبت کردم تا اگر کسی خاص جابجا شود وقتش کمتر گرفته شود.

به هر حال در آدرس تغییری صورت نمی‌گیرد و آدرس همان است که بود: www.kimia-ac.ir. فقط این آدرس جدید هم شما را به کیمیا می‌رساند که در حال حاضر نیز فعال است و مشغول کار: www.kimia.in. ممکن است چند ساعتی (کمی کم‌تر یا بیشتر به خاطر تغییر DNSهای دامنه‌ی www.kimia-ac.ir اختلالکی در رسیدن به کیمیا وجود داشته باشد که آن هم همان‌طور که عرض شد کوتاه است؛ ان‌شاءالله.

اما می‌ماند بیان: کیمیا در بیان همانطور که قبلا هم عرض کرده بودم به عنوان یک بک‌آپ خواهد ماند –شاید- اما برای اینکه مخاطبان، کمتر دردسر بکشند آدرس www.kimia-ac.blog.ir را به آدرس اصلی متصل می‌کنم تا به صورت خودکار به آن منتقل شوند. پس از این جهت هم مشکلی نخواهد بود، به فضل الهی.

در این مدت با بیان زیاد نامه‌نگاری کردم که بیشتر آن‌ها را به عنوان پست در کیمیا ثبت کردم. نمی‌دانم برنامه‌ی بیان چیست؟ شاید در درازمدت یک سیستم مدیریت محتوای کامل بشود، چیزی شبیه وردپرس، جوملا و… و شاید هم بهتر از آن‌ها، اما فعلا پاسخ‌گوی احتیاجات بنده نبود و مجبورم کرد برای بار nم از یک سرویس وبلاگ‌ده به خاطر نقص در امکاناتش به جای دیگر نقل مکان کنم که امیدوارم این‌یکی آخرین آن‌ها باشد.

برای بیان و بیانی‌ها آرزوی توفیق روزافزون دارم و امیدوارم بعد از مدتی از اینکه بیان را ترک کردم پشیمان شوم. بیان یک کار ایرانی از یک عده جوان ایرانی است که برای من بسیار قابل احترام و اهمیت بود و هست.

یاعلی مدد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا