خبرخور

تعطیلی طرح‌های فیلمسازی به بدنه سینما آسیب می‌زند

آقای جواد نوروز بیگی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: اقتصاد سینمای ایران پیش از این هم آسیب دیده بود و اگر شرایط همین طور پیش برود مشکلات ما بیشتر خواهد شد. 
وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلاتی که برای ما پیش می‌آید حفظ همان صحنه‌ها است که اگر فعالیت‌ها مشمول زمان شود، هماهنگی اجزای صحنه (راکورد صحنه) به هم می‌ریزد. 
وی افزود: مشکل دیگری که برای اهالی سینما در این روز‌ها به وجود آمده این است که افراد تحت قرار داد ما دچار آسیب شده اند و قرار داد‌های مالی به هم ریخته است. 
این تهیه کننده ضمن انتقاد از برخی طرح‌هایی که در شرایط فعلی به کار ادامه می‌دهند گفت: سؤالی که پیش می‌آید این است که چرا ما باید تعطیل باشیم، ولی عده‌ای رعایت نمی‌کنند. این موضوع را خانه سینما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی هستند باید بررسی کنند. چون با وجود این مشکلات، هنرمندان و افراد درگیر کار در خطر ابتلا قرار می‌گیرند. 
آقای نوروز بیگی در دوران کرونا یک فیلم در شبکه نمایش خانگی و یک فیلم سینمایی به نام «بدون همه چیز» را در حال تولید داشت که به علت کرونا و مشکوک بودن یکی از بازیگران متوقف شده بود.

کد ویدیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =

دکمه بازگشت به بالا