دسته‌بندی نشده

تست فراموش شده «محصول در دست بچه»

مفروض که بهترین و قوی‌ترین شرکت ساخت محصولات الکترونیکی، مخصوصا تبلت و گوشی و این چیزا apple یا همون سیب خودمون باشه.

لابد شرکت به این عظمت برای محصولاتش تست‌ها و آزمایش‌های ویژه‌ای می‌ذاره و بعد محصولشو ارائه می‌کنه. مثلا اگه یادتون باشه ادعای نشکن‌بودن صفحه‌نمایش iphon 4 تا جایی پیش رفته بود که می‌گفتن: سیب اعلام کرده هر کسی بتونه صفحه‌نمایش این گوشی رو بشکنه، شرکت بهش یه دونه iphone 4 رایگان می‌ده.

اما حقیر فقیر فکر می‌کنم آزمایشی رو که هم سیب، هم باقی شرکت‌ها به احتمال قوی انجامشو فراموش کردن آزمایش «محصول در دست بچه» باشه. 

اصلا من نمی‌دونم این بچه‌ها چطورین که اگر تازه از حموم دراومده باشن و تبلت و گوشی رو بگیرن دستشون —حالا چه یه دقیقه چه یه ساعت—  و تو هم تازه صفحه‌شو تمیز کرده باشی، وقتی بهت پس می‌دن انگار از تو دهن یه دایاناسور گرسنه که چشمش به غذا افتاده و کنترل بزاق دهنش رو دیگه نداره کشیدی بیرون. فقط باید ببری صفحه‌نمایش رو کیسه بکشی تا دوباره زنده بشه.

من از شرکت‌های تکنولوژی‌سازی تقاضا می‌کنم این تست رو جزء تست‌های ویژه‌شون قرار بدن. بنده هم می‌تونم به عنوان کمک به علم و تولید علم، دوتادخترم رو —با حقوق مکفی—  تا قبل از سن مدرسه به عنوان تستر افتخاری محصولات‌شون — البته همراه با خانواده‌— بفرستم به شرکت سیب، فقط.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا