خبرخور

تاکنون ۴۰۷ عضو هیأت علمی نمونه کشوری معرفی شدند

تاکنون ۴۰۷ عضو هیأت علمی نمونه کشوری معرفی شدندبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای عبدالرضا باقری در بیست و هشتمین آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری که با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد افزود: این مراسم به صورت مجازی و حضوری در وزارت علوم و با حضور برخی از اعضای هیأت علمی نمونه کشوری برگزار می‌شود.
وی افزود: همه ساله در ماه اردیبهشت هم‌زمان با شهادت استاد مرتضی مطهری مراسم تقدیر از اعضای هیأت علمی نمونه کشوری در ستاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود که امسال به دلیل کرونا امکان برگزاری این مراسم وجود نداشت و برگزاری مراسم به تأخیر افتاد.
وی ادامه داد: از هر ۱۵۰ عضو هیأت علمی یک دانشگاه یا پژوهشگاه، یک تا ۴ نفر توسط دانشگاه به ستاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری معرفی می‌شوند و بر اساس مجموع امتیازات آموزشی علمی، فرهنگی و پژوهشی، اعضای نمونه هیأت علمی کشوری توسط ستاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری معرفی می‌شود.
آقای باقری گفت: این اعضای هیأت علمی از گروه‌های مختلف و رشته‌های مختلف تحصیلی هستند.
وی افزود: امسال ۵۹ نفر از ۲۴ پژوهشگاه دانشگاه معرفی شدند که در نهایت پس از بررسی‌های صورت گرفته ۱۶ نفر انتخاب شدند.
آقای باقری تأکید کرد: تاکنون در طول بیست و هشت دوره از برگزاری آیین نکوداشت اعضای نمونه کشوری ۴۰۷ نفر از استادان ۴۷ دانشگاه و پژوهشگاه و مؤسسات پژوهشی در سال‌های قبل معرفی شدند.
همچنین در این مراسم ۴ نفر از اعضای هیأت نمونه کشوری دغدغه‌های خود را مطرح کردند.
 
بدانید…

تقدیر از ۱۶ عضو هیات علمی نمونه کشوری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا