خبرخور

برگزاری ۳۹ محفل قرآنی ویژه دهه فجر از سوی بنیاد علوی

برگزاری 39 محفل قرآنی ویژه دهه فجر در سراسر کشور

به گزارش ایکنا، بنیاد علوی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر، ۳۹ محفل انس با قرآن در مناطق مختلف کشور و با حضور قاریان و حافظان کشوری و بین‌المللی برگزار می کند. این محافل از روز ۱۴ تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه دارد. برخی از این محافل به صورت ویژه بانوان طراحی شده است.

بر همین اساس در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن‌ماه در شهرستان مَراوِه‌تپه استان گلستان سه محفل انس با قرآن برگزار خواهد شد. در این محافل امیرحسین رحمتی، قاری ممتاز کشور و جواد شاهینی، حافظ کل قرآن به تلاوت خواهند پرداخت.

در روزهای ۱۵ و ۱۶ بهمن‌ماه نیز در شهرستان آشخانه خراسان شمالی، امید حسینی‌نژاد، قاری ممتاز کشوری و رضا گلشاهی، حافظ کل قرآن به اجرای برنامه می‌پردازند. همچنین ۱۶ بهمن‌ماه، شهرستان دَرمیان استان خراسان جنوبی میزبان یک محفل خواهد بود. این محفل با حضور وحید براتی، قاری ممتاز و مصطفی فریدونی، حافظ کل قرآن برگزار می شود.

بر اساس این گزارش در روزهای ۱۵ تا ۱۷ بهمن‌ماه نیز شهرستان‌های زهک و زابل سیستان و بلوچستان، میزبان ۱۰ محفل در مناطق مختلف خواهند بود. در این محافل سیدمحمد حسینی‌پور، قاری ممتاز و محمد خاکپور، حافظ قرآن کریم حضور خواهند داشت.

در ادامه طی ۱۸ تا ۲۲ بهمن‌ماه، ۱۰ محفل انس با قرآن در شهرستان رُشتخوار استان خراسان رضوی با حضور امید حسینی‌نژاد، قاری ممتاز و رضا گلشاهی، حافظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود. همچنین ۲۰ بهمن‌ماه، یک محفل انس با قرآن ویژه بانوان در این شهر با حضور خانم‌ها موسوی‌نیا، قاری ممتاز و مریم نصیری، حافظ کل قرآن برپا می‌شود.

شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه نیز در روزهای ۱۶ تا ۲۲ بهمن‌ماه، میزبان چهار محفل قرآنی با حضور امین عبدی، قاری ممتاز و جهانگیر سرخوندی، حافظ کل قرآن خواهد بود.

بر اساس این گزارش در روزهای ۱۶ تا ۱۹ بهمن‌ماه نیز منطقه چالدران استان آذربایجان غربی میزبان پنج محفل قرآنی با حضور حبیب صداقت، قاری ممتاز و محمود نوروزی، حافظ کل قرآن است. درگز استان هرمزگان نیز در تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه، میزبان دو محفل با حضور یوسف جعفرزاده، قاری ممتاز و گروه همخوانی و مدیحه‌سرایی تبیان خواهد بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا