خبرخور

برگزاری ۱۰ جشنواره ملی با عنوان آیات

برگزاری ۱۰ جشنواره ملی با عنوان آیاتبه گزارش خبرنگار حوزه معارف گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صد اوسیما، آقای مرتضی خدمتکار در نشست خبری سومین دوره جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات گفت: جشنواره‌های ملی فیلم آیات به میزبانی استان بوشهر، هنر‌های نمایشی (تئاتر) آیات به میزبانی استان خراسان شمالی، داستان نویسی آیات به میزبانی خراسان جنوبی، داستانک به میزبانی گلستان، جشنواره ملی آوا و نغمات به میزبانی سیستان و بلوچستان، عکس و عکس نوشته آیات به میزبانی کرمان، جشنواره ملی چلچراغ آیات (فضای مجازی) به میزبانی معاونت قرآن و عترت در تهران، جشنواره ملی نغمه‌های محمدی (با محوریت حضرت محمد ص) به میزبانی معاونت قرآن و عترت تهران و همچنین جشنواره ملی مطبوعات و آیات به میزبانی استان سمنان برگزار می‌شود.
مدیرکل دفتر تبلیغات و ترویج فعالیت‌های قرآن عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مجموعه جشنواره‌های ملی آیات به جزء جشنواره مطبوعات و رسانه در نیمه اسفند همزمان با عید مبعث به پایان خواهد رسید و برگزیدگان آن در مراسم اختتامیه معرفی و تجلیل می‌شوند.
وی افزود: جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات با تاخیر آغاز شده است و اختتامیه آن اردیبهشت همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
 
۱۳ رمضان، اختتامیه جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات
رئیس سومین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات، از برگزاری مراسم اختتامیه این دوره در سیزدهم رمضان (اردیبهشت ۱۴۰۰) خبر داد.
آقای فرشید فلاح در نشست خبری سومین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات گفت: این جشنواره نخستین بار شامل آثار تولیدی شده در فضای مجازی نیز می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: جشنواره امسال در دو بخش اصلی و ویژه برگزار خواهد شد که بخش ویژه شامل تولیدات چند رسانه‌ای در فضای مجازی است.
آقای فلاح گفت: بخش اصلی در شش رشته و هر رشته سه برگزیده خواهد داشت و در بخش ویژه نیز شش رشته و شش برگزیده در مراسم اختتامیه معرفی و تجلیل خواهند شد.
رئیس این جشنواره گفت: نفر اول در بخش اصلی تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۴۰ میلیون ریال، نفر دوم این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۳۰ میلیون ریال و نفرات سوم نیز در بخش اصلی لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۲۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند.
آقای فلاح اضافه کرد: در بخش ویژه یک نفر در هر رشته برگزیده شده است و افراد برگزیده این بخش تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۵۰ میلیون ریال دریافت می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − 1 =

دکمه بازگشت به بالا