خبرخور

برگزاری رویداد ملی کمند ویژه دانشجویان دختر کشور در دانشگاه امیرکبیر

برگزاری رویداد ملی کمند ویژه دانشجویان دختر کشور در دانشگاه امیرکبیربه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، آقای مهندس سید جواد طباطبایی مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: طرح ملی کمند با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
وی افزود: طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای نخستین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای نخستین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود که مهلت ثبت نام و ارسال طرح به این رویداد ۱۱ بهمن تا ۱۲ اسفند است.
آقای طباطبایی گفت: نتایج داوری طرح‌ها ۶ اسفند اعلام می‌شود و مراسم اختتامیه این رویداد نیز ۲۰ اسفند همزمان با مبعث حضرت رسول (ص) برگزار خواهد شد.
وی تأکید کرد: محور‌های این رویداد شامل صنایع دستی، گرافیک، پوشاک، دوخت، طراحی پارچه و لباس، تولیدات غذایی و خوراکی، فناوری و مهندسی و محیط زیست است.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: این رویداد با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت آموزی و کارآفرینی، ایجاد ارتباط میان دانشجویان و شرکت‌های دانش بنیان و نیز ایجاد فضای با نشاط در میان دانشجویان و نیز توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه آن‌ها برگزار می‌شود.
آقای طباطبایی عنوان کرد: دانشجویان دختر استان تهران می‌توانند برای شرکت در این طرح با مراجعه به وب سایت رویداد به نشانی farhangi.aut.ac.ir و یا با شماره تماس ۶۴۵۴۵۰۲۶-۰۲۱ دبیرخانه ارسال طرح‌ها نسبت به اطلاع از شرایط و ارسال طرح‌ها و ایده‌های خود اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا