از دنیای بازی‌هاموضوعات

بازی‌های موزیکال

سلام

اومدم برای طرفدارای موسیقی چندتا بازی اندروید معرفی کنم امیدوارم خوشتون بیاد.

۱.Magic Title Collection

مگه میشه از بازی‌های موزیکال و ریتمیک صحبت کرد و اسم این بازی رو نیاورد. اگه اشتباه نکنم تا الان ۳ نسخه از این بازی منتشر شده و به موفقیت فراوونی رسیده و واقعا هم حقش بوده.

گیم‌پلی بازی هم به این صورته که یک صفحه نواری رو به پایین میره و شما باید با ضربه به محل‌های مورد نظر ریتم موسیقی رو حفظ کنید و اگه هرکدوم رو جا بزارید، باختید.

۲.Beat Hopper

این بازی سه‌بعدی سبک جالب خودش رو داره و شما باید یک توپ رو روی صفحه‌های مورد نظر بندازید. یکی از خوبی‌های این بازی که من تابه‌حال تو هیچ بازی دیگه‌ای ندیدم اینه که شما می‌تونید خودتون، بهش آهنگ یا موسیقی رو که دوست دارین بدین و این خیلی جذابه.

۳.Dancing Line

اگه دنبال آرامش و یک فضای دلچسب هستین من این بازی رو به شما پیشنهاد میدم. فضای ۳بعدی و موسیقی‌های زیباش ادم رو وادار به اعتیاد به بازی میکنه گیم‌پلی این بازی به صورتی‌ه که شما باید با لمس صفحه، مسیر حرکت یک خط رو با توجه به ریتم موسیقی تغییر بدین.

۴.Dancing Ballz

این بازی هم مثل بازی قبل فقط تفاوتش اینه که این بازی دو بعدی و همه موسیقی هاش رایگان‌ه. البته باید بگم شما می‌تونید محیط بازی رو هم تغییر بدین.

۵.Beat Fire

من این بازی رو به شدت می‌پسندم و از بقیه بازی های این سبک بیشتر دوست دارم، اونم فقط بخاطر این که از صدای تفنگ استفاده شده و خیلی جذابه. گیم‌پلی بازی هم تقریبا شبیه به  Magic Titlesهست. فقط تو این بازی شما باید به صفحه‌های مورد شلیک کنید. وقتی خودتون بازی کنید فرقش رو متوجه می‌شید. این رو حتما بهتون پیشنهاد می‌کنم.

 

بازی هایی که گفته شد رو خودم بازی کرده بودم و گفتم چون تجربه شون کردم با شما هم به اشتراک بزارم. امیدوارم بخش دومش رو هم بتونم بزارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا