خبرخور

بازخوانی خاطرات مهدی آذریزدی با صدای بهروز رضوی

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ محمد باقر رضایی ـ سردبیر و نویسنده برنامه «کتاب شب» رادیو تهران درباره محتوای آن توضیح داد: خاطرات زنده‌یاد مهدی آذریزدی، آن‌قدر جذاب و آموزنده است که نه تنها کسی از شنیدن آن ضرر نمی‌کند، بلکه دنیایی تجربه و آگاهی به دست می‌آورد و با ویژگی‌های زندگی یک انسان خردمند و کوشا آشنا می‌شود.

مهدی آذریزدی یک انسان نمونه بود که در فقر خودخواسته زندگی کرد و در همان حال، مجموعه کتاب‌هایی به وجود آورد که برای میلیون‌ها کودک و نوجوان، درس‌های زندگی بودند.

«کتاب شب» یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های رادیو تهران است که هر هفته، یک کتاب شاخص در زمینه‌های گوناگون ادبی (به ویژه رمان، زندگی‌نامه و خاطرات مشاهیر و مفاخر ادبی و فرهنگی) را از شنبه تا پنجشنبه در شش قسمت از ساعت ۲۳:۳۰ با صدای بهروز رضوی بازخوانی می‌کند.

تهیه‌کنندگان این برنامه، رضا قربانی و زرین کشاورز هستند که یک هفته در میان، کامل‌شده برنامه را به واحد نظارت و پخش رادیو تهران تحویل می‌دهند.

«کتاب شب» همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی از امشب شنبه ۲۴ آبان‌ماه تا پنجشنبه ۲۹ آبان‌ماه، ویژه مهدی آذریزدی پخش می‌شود.
این برنامه با تهیه‌کنندگی زرین کشاورز، سردبیری و نویسندگی محمدباقر رضایی و صدابرداری محسن فراهانی، در گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران تولید شده و از موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز یا موج ای. ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز تقدیم مخاطبان می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا