زکات العلم نشره

بازارچه‌ی اندرویدی Aptoide

سلام

شاید یکی از دغدغه‌های کسانی که از محصولات اندرویدی استفاده می‌کنند به‌روز نگه داشتن نرم‌افزارهایی باشد که از آن‌ها استفاده می‌کنند، هم نرم‌افزارهایی که به صورت پیش‌فرض روی دیوایس‌شان نصب شده و هم نرم‌افزارهایی که به فراخور احتیاج نصب می‌شود.

برای این کار و همچنین برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز، بازارچه‌های زیادی وجود دارد که محصولات رایگان و غیررایگان زیادی را ارائه می‌دهند. از خود گوگل‌پلی گرفته تا همین بازار خودمان. گوگل‌پلی که -قربانم برود- معمولا به کاربران ایرانی سرویس نمی‌دهد و بازار و امثال آن هم تا ارائه‌ی نسخه‌ی آپدیت‌شده‌ی نرم‌افزارها فاصله‌ی زمانی بعضا قابل توجهی دارد.

بنده چند بازارچه‌ی دیگر را نیز امتحان کردم (شاید تمام‌شان را) اما نرم‌افزار Aptoide واقعا یک چیز دیگر است. اگر تا به‌حال این بازارچه را نصب نکردید از نصب آن پشیمان نمی‌شوید: این بازارچه هنوز دچار تحریم –یا همان فیلترینگ- نشده است. به روزرسانی‌های نرم‌افزارها در این بازارچه از بازار خودمان جلوتر است، یعنی ممکن است آپدیت یک نرم‌افزار در Aptoide موجود باشد اما هنوز در بازار ارائه نشده باشد. اگر نرم‌افزاری را بخواهید و احیانا در  Aptoide وجود نداشته باشد می گردد و از نت پیدا و برای‌تان نصبش می‌کند و جالب اینکه از به‌روزرسانی‌های بعدی هم مطلع‌تان می‌کند و غیره و غیره.

خلاصه بنده از این بازاچه استفاده می‌کنم و خیلی هم راضی هستم. فکر کردم شاید به درد دوستان و اهالی کیمیا هم بخورد.

یاعلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =

دکمه بازگشت به بالا