خبرخور

اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم

اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه‌های مناطق محرومبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای امین آصفی با اشاره به برنامه اهدای کتاب به مناطق محروم سراسر کشور گفت: انجمن ناشران آموزشی در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب با توجه به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی و تبع آن کاهش کمی و کیفی آموزش به تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم با کتاب‌های آموزشی روی آورده است.
مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی ادامه داد: ناشران عضو انجمن آموزشی به تهیه هزاران جلد کتاب و اهدا آن اقدام کردند و با همکاری مجامع حمایتی و انجمن‌های خیرین، توزیع کتاب‌ها به نقاط محروم و دور دست انجام می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه امر اهدا همچنان ادامه دارد و طی یک ماه آینده با توجه به محدودیت‌های کرونایی امتداد خواهد داشت، گفت: اتفاق خوبی که در این دوره رقم خورده است همکاری انجمن ناشران آموزشی با یونسکو و شرکت میهن بوده که ۶۰ مدرسه ساخته شده توسط این شرکت با عنوان فرزندان میهن، توسط ناشران انجمن، تجهیز کتابی می‌شوند.
آصفی گفت: مراسم اهدای کتاب در شهر میهن برای ۶۰ مدرسه فرزندان میهن اجرا شد که در حاشیه این مراسم بازدیدی نیز از فضای این کارخانه صورت گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا